Autor: Dopoznania.pl
8 lipca, 2021Newsy

Kolejne postępy na budowie osiedla Rodzinne Podolany

Poznańska inwestycja Rodzinne Podolany powiększa się z tygodnia na tydzień. Przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu powstają kolejne domy i mieszkania w zabudowie szeregowej. Wielu nabywców odebrało już klucze do swoich nowych czterech kątów, a kolejne lokale trafią w ręce właścicieli już wkrótce. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości w Poznaniu nadal skorzystać mogą z oferty ostatniego etapu inwestycji.

Nowe osiedle na poznańskich Podolanach składa się z dwupoziomowych mieszkań z tarasami na dachu oraz domów w zabudowie szeregowej z prywatnymi ogródkami. Inwestycja jest sukcesywnie powiększana od 2019 roku. Obecnie realizowane są szeregi C i F, mieszczące 8 lokali o powierzchni 99 m2 z ogrodami oraz 16 lokali o powierzchniach 76 lub 79 m2 z przynależnym tarasem o metrażu aż do 20 m2. – W szeregu F pozostały do wykonania ostatnie prace, czyli dokończenie ułożenie ozdobnej cegły klinkierowej na elewacji, od strony ogrodów, postawienie płotów oddzielających poszczególne działki, a także oczyszczenie całego otoczenia oraz drobne poprawki wewnątrz lokali mieszkalnych. Jesteśmy tuż przed odbiorami – mówi Katarzyna Piwczyńska z biura sprzedaży Sky Investments. Ponadto budowlańcy kontynuują wykonanie elewacji w szeregu C. Tutaj także duża część jest wykonana. Natomiast w szeregu H (łącznie 16 mieszkań dwupoziomowych o powierzchniach 76 i 79 m2) postawiono mury parteru.

Jednocześnie w biurze Sky Investments trwa sprzedaż ostatnich mieszkań. W szeregach oznaczonych literami H i I powstanie 28 lokali dwupoziomowych, o powierzchniach jak we wcześniejszych etapach, czyli 76 i 79 m2.  Na nabywców czekają ostatnie mieszkania.   - Projekt każdego z nich zakłada podział na strefę dzienną i nocną. Salon, kuchnia, toaleta i pomieszczenie gospodarcze stworzą parter, natomiast piętro to trzy pokoje i łazienka. Ponadto mieszkania będą posiadać na dachu przestronny taras o powierzchni do 20 mkw., poddasze nieużytkowe oraz teren zielony przed wejściem. Warto zapoznać się z naszą propozycją, ponieważ bardzo rzadko się zdarza, by w tak blisko centrum Poznania powstawało osiedle o takim kameralnym charakterze – informuje Katarzyna Piwczyńska z firmy Sky Investments.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem ten etap budowy zostanie zamknięty w I kwartale 2023 roku. Jednocześnie zakończy on całe przedsięwzięcie deweloperskie przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu. W ramach osiedla Rodzinne Podolany regularnie powstaje infrastruktura, w tym: elementy małej architektury (drogi wewnątrzosiedlowe, oświetlenie, kosze na śmieci), plac zabaw

Osiedle cieszy się dużą popularnością i od 2019 roku ponad 70 lokali znalazło swoich nabywców. Aktualnie Sky Investments pracuje nad rozszerzeniem oferty, a o inwestycyjnych premierach będzie na bieżąco informował.