Autor: Dopoznania.pl
16 października, 2019Newsy

Legnicka Street II – nowe mieszkanie z dogodną komunikacją

Popowice Development Legnicka Street IIJuż tylko kilkanaście ostatnich „M” pozostało w inwestycji Legnicka Street II. To dobry czas, by podjąć ważną decyzję i już wiosną przyszłego roku odebrać klucze do nowego mieszkania na Popowicach. To świetny wybór dla osób, którym zależy na dogodnej lokalizacji.

Popowice Development Legnicka Street IIPrzy ul. Legnickiej we Wrocławiu aktualnie powstaje II etap rozbudowanego kompleksu mieszkaniowo-biznesowego. Popowice Development dobrze przemyślał wybór terenu pod swoją inwestycję, bowiem Popowice (część Fabrycznej) są w niedalekim sąsiedztwie wrocławskiego rynku, a jednocześnie dosyć blisko obwodnicy Wrocławia. Dzięki położeniu obiektu przy jednej z centralnych ulic stolicy Dolnego Śląska, nabywcy nowych mieszkań w Legnicka Street II otrzymują gwarancję świetnej komunikacji z innymi częściami aglomeracji oraz sprawny wyjazd poza miasto.

Zwolennicy miejskich środków transportu z pewnością docenią mnogość połączeń tramwajowych i autobusowych (łącznie 15 różnych linii). W przypadku dalszych podróży, można skorzystać ze stacji kolejowych (Wrocław Mikołajów i Wrocław Popowice) lub wybrać trasę prowadzącą przez Autostradową Obwodnicę Wrocławia, która jest oddalona od Legnicka Street II jedynie o 7 minut jazdy samochodem. Z nowego mieszkania na Popowicach już w ciągu 10 minut można dojechać na lotnisko.

Trudno sobie wyobrazić lokalizację z lepszymi połączeniami komunikacyjnymi. To istotny aspekt nie tylko przy wyborze nowego „M”, ale również w przypadku lokali komercyjnych. Jeśli więc chcesz dobrze ulokować kapitał i jednocześnie móc codziennie cieszyć się urokami  dużego miasta – postaw na Legnicką Street II i wybierz najlepszą dla siebie opcję:  nowe mieszania, nowe biura, nowe lokale usługowe.