Autor: Iza
19 lutego, 2019Newsy

Lepszej ceny nie znajdziesz! Mieszkania już od 4 345 zł/m2

Nie daj sobie wmówić, że atrakcyjna lokalizacja osiedla oraz jego wysoka jakość, muszą oznaczać wygórowane ceny mieszkań. Postaw na ofertę od doświadczonego dewelopera GGASS Sp. z o.o., który bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach i wystrzegając się błędów, sprawnie realizuje inwestycje, które łączą pożądany przez klientów standard z poszukiwaną przez nich ceną.

Inwestycja Villa Pobiedziska jest odpowiednio oddalona od dużych ośrodków miejskich, które przytłaczają gwarem i hałasem. Położona w zacisznym zakątku, nie ogranicza jednakże w zakresie dostępu do niezbędnej na co dzień infrastruktury. Łatwy dojazd od trasy S5 oraz autostrady A2 to gwarancja swobody szybkiego poruszania się po całym regionie.

Wysoka jakość zastosowanych w budynku technologii, zapewnia trwałość na długie lata. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 4 345 zł/m2, co stanowi rzeczywiście konkurencyjną ofertę. Już dziś możesz stać się właścicielem solidnej i estetycznie zaprojektowanej nieruchomości, która będzie służyła Twojej rodzinie przez długie dekady, zapewniając należyty standard życia. Warto ponadto nadmienić, że w cenie lokalu mieszkaniowego, znajdują się dwa miejsca parkingowe. Części wspólne osiedla zostaną kompleksowo zaaranżowane.

W sprzedaży dostępne są jeszcze lokale o powierzchni od 43,2 m2 do 61,7 m2, w układzie 2- lub 3- pokojowym. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2019 roku. Sprawdź, co może zaoferować właśnie Tobie!