Autor: Iza
8 stycznia, 2021Newsy

Lokalizacja, którą pokochasz

Osiedle Bartnicza położone jest przy ul. Suchej i zapewnia przyjazną, pełną udogodnień okolicę, którą pokochasz. W jego bezpośrednim sąsiedztwie przepływa rzeczka Główna, będąca jednym z najczystszych dopływów Warty, zlokalizowanych na terenie Poznania. Walory przyrodnicze, uzupełnione o dostęp do niezbędnej infrastruktury, tworzą połączenie na które rzeczywiście warto zwrócić uwagę.

Deweloper Neobis Sp. z o.o. wybrał tę okolicę ze względu na doskonałe położenie względem innych części miasta. Ponadto starodrzew i pas ochrony zieleni, wyznaczone wzdłuż wspomnianej rzeczki powodują, iż bezpośrednie sąsiedztwo osiedla nie będzie narażone na dalszą ekspansję urbanistyczną. Gwarancja zielonej okolicy stanowi magnes, skutecznie przyciągający klientów.

Bliskość centrum oraz bogato rozwinięta sieć połączeń komunikacji zbiorowej powodują, iż mieszakńcy osiedla na Zawadach zyskają codzienną wygodę. Dojazd do Starego Rynku miasta zajmuje ok. 10 minut. Wygodne połączenia obejmują także inne dzielnice Poznania.

Pobliskie, atrakcyjne treny rekreacyjne, pozwalają na aktywne spędzanie wolnego czasu w kontakcie z naturą. Okolica jest równocześnie dobrze nasycona infrastrukturalnie, oferując łatwy dostęp do oferty handlowej, usługowej, oświatowej, zdrowotnej, rozrywkowej oraz innych udogodnień, niezbędnych na co dzień. 

Aktualnie trwa sprzedaż IV etapu inwestycji, w ramach którego nadal dostępne są mieszkania o zróżnicowanych układach i powierzchniach. Najnowszy etap Osiedla Bartnicza zostanie oddany w II kwartale 2021 roku. Jeżeli szukasz komfortu w atrakcyjnej cenie i zależy Ci na szybkiej przeprowadzce, trafiłeś pod właściwy adres. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz lokal spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.