16 sierpnia, 2018Newsy

Miejsce Twoich marzeń

Saperska 30 to ciekawy i zachwycający projekt, którego autorem jest ceniony deweloper OKRE. Inwestycja odznacza się mnóstwem nowoczesnych rozwiązań i ulepszeń, a ponadto posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, elegancki styl oraz może pochwalić się kameralną architekturą.

Saperska 30 to ciekawy i zachwycający projekt, którego autorem jest ceniony deweloper OKRE. Inwestycja odznacza się mnóstwem nowoczesnych rozwiązań i ulepszeń, a ponadto posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, elegancki styl oraz może pochwalić się kameralną architekturą. Saperska 30 jest idealnym miejscem dla ludzi przepracowanych, którzy w swoim wymarzonym mieszkaniu cenią sobie ciszę, spokój oraz bliskość natury. Osiedle znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Poznaniu. Główną jej zaletą jest widok na Dolinę Warty, co oznacza również doskonały dostęp do licznych terenów zielonych, którymi rzeka jest otoczona.
 
OKRE umieścił w ofercie nowoczesne mieszkania w dwóch budynkach wielorodzinnych. Łącznie w skład inwestycji ma wchodzić aż 126 komfortowych lokali. Deweloper stworzył projekt w taki sposób, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Z tego względu proponuje bardzo szeroki zakres metraży od 28 m2 do aż 115 m2. Mieszkania dostępne są w wariantach 2, 3, 4 oraz 5-pokojowych, dzięki czemu świetnie odnajdą się tutaj zarówno single, jak i duże rodziny z dziećmi. Do każdego apartamentu przynależy balkon, ze wspomnianym wyżej zapierającym dech w piersiach widokiem, lub przestronny taras, czy zielony ogródek. Zmotoryzowanych mieszkańców z pewnością ucieszy również opcja miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej. Część niezabudowaną osiedla tworzyć będzie duży plac zabaw wraz z zielonym dziedzińcem i przestrzenią piknikową.