Autor: Dopoznania.pl
7 stycznia, 2021Zakup inwestycyjny

Nowe apartamenty w Warszawie – idealne pod zakup inwestycyjny

Zakup nieruchomości to najbardziej opłacalna i rentowna forma lokowania kapitału. Duży i długofalowy zysk gwarantuje wysoka jakość lokalu połączona z atrakcyjną lokalizacją. Te warunki spełnia nowa inwestycja dewelopera J.W. ConstructionApartamenty Jerozolimskie Invest.

Zabezpieczona aktem notarialnym i wpisem do księgi wieczystej nieruchomość jako lokata długoterminowa stanowi doskonałą alternatywę dla lokat bankowych i innych inwestycji finansowych. Inwestorzy szczególnie cenią stabilność i bezpieczeństwo tego typu rozwiązania, które jest także dobrą drogą do lepszej emerytury. Dużą zaletą jest również możliwość odliczenia podatku VAT (opcja dla czynnych płatników VAT).

Zakup eleganckiego apartamentu w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Jerozolimskie Invest to jedna z propozycji, którą polecić należy tej grupie nabywców. W ramach projektu oddane zostaną funkcjonalne lokale 1- i 2-pokojowe z aneksami kuchennymi. Powierzchnie. powstających przy al. Jerozolimskich, apartamentów mieszczą się w przedziale od 21 do 60 m2. Standard każdego lokalu obejmuje klimatyzację oraz pełne wykończenie i wyposażanie. Z myślą o komforcie mieszkańców i najemców, deweloper J.W. Construction zadba o podziemną halę garażową. Nabywcy, którzy zdecydują się na zakup lokalu do końca stycznia 2021 roku, otrzymają miejsce postojowe gratis.

Inwestycja Apartamenty Jerozolimskie Invest powstają na terenie dzielnicy Włochy, w niewielkiej odległości od lotniska, co z pewnością zainteresuje często podróżujących klientów.