Autor: Dopoznania.pl
15 lutego, 2021Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania blisko Jeziora Maltańskiego

Planujesz zakup nowego mieszkania na Łacinie w Poznaniu? Cenisz wielkomiejski klimat, ale nie chcesz rezygnować z codziennego relaksu w otoczeni zieleni? Poznaj inwestycję mieszkaniową przy ulicy Lwowskiej. Aktualnie trwa sprzedaż drugiego etapu przedsięwzięcia. Zgodnie z przyjętym harmonogramem realizacja zakończy się w II kwartale 2022 roku.

W ramach inwestycji mieszkaniowej Lwowska 2 oddany zostanie 7-kondygnacyjny budynek, mieszczący łącznie 102 mieszkania o zróżnicowanych układach i powierzchniach. Swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Ze względu na połączenie wysokiej jakości powstających lokali i atrakcyjnej lokalizacji, oferta dewelopera Jakon skierowana jest również do prywatnych inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Z myślą o komforcie mieszkańców powstanie szereg udogodnień, wśród których wymienić można wózkarnie, stanowiska dla rowerów czy garaż podziemny.

Mówiąc o zaletach Lwowskiej 2 nie można zapomnieć o atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja powstaje tuż obok Jeziora Maltańskiego, przyciągającego poznaniaków z różnych zakątków miasta. Miejsce to idealnie nadaje się na jogging, odprężający spacer czy piknik w gronie rodziny i przyjaciół. W pobliżu ulicy Lwowskiej ponadto znaleźć można niezbędne na co dzień punkty, takie jak: sklepy, galerie handlowe, restauracje, placówki edukacyjne, siłownie czy ośrodki zdrowia.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, zapytaj o aktualna ofertę i zamieszkaj w atrakcyjnej części poznańskiego Nowego Miasta.