Autor: Dopoznania.pl
13 sierpnia, 2019Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania na Jeżycach – od kawalerek po przestronne apartamenty

REF Zazjezdnia Poznań 2Powstająca w Poznaniu, na terenie dzielnicy Jeżyce inwestycja Zajezdnia Poznań 2, to propozycja, która przyciąga uwagę swoją architekturą i pomysłowym zagospodarowaniem przestrzeni. Połączenie kilku funkcji oraz szeroki wachlarz typów lokali to jedne z zalet oferowanego projektu.

Osoby poszukujące nowego mieszkania w Poznaniu mogą wybierać spośród mieszkań o różnym układzie. Deweloper REF Eastern Opportunities Sp. z o.o. doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że niejednorodne potrzeby klientów wymagają trafnej odpowiedzi rynku. Dlatego też w inwestycji deweloperskiej Zajezdnia Poznań 2 znajdują się m.in. kawalerki – o powierzchni od 59,23 m2 do 57,73 m2, które zapewniają ciekawe możliwości REF Zajezdnia Poznań 2aranżacyjne. Klienci poszukujący nieruchomości 2-pokojowych na Jeżycach, mogą jeszcze sięgnąć po mieszkania o powierzchni od 44,05 m2 do 78,84 m2. Rodziny i nabywcy o większych wymaganiach, zainteresuje propozycja 3 pokoi na Jeżycach, których powierzchnia waha się od 62,55 m2 do 84,78 m2. Obszerne i efektowne apartamenty 4- pokojowe o powierzchni ok. 85,20 m2 to propozycja dla tych, którzy nie chcą się godzić na żadne kompromisy względem komfortu życia. Duża przestrzeń pozwoli także na wygospodarowanie miejsca na gabinet.

Na ostatniej kondygnacji znajdują się lokale z antresolami i rozległymi przeszkleniami. Prawie każda z nieruchomości ma do dyspozycji własny balkon. Zajezdnia Poznań 2 zupełnie na nowo definiuje miejski charakter zabudowy – stań się jej częścią.