Autor: Dopoznania.pl
4 lutego, 2020Newsy

Nowe mieszkania na Starołęce – postaw na lokalizację z potencjałem

Budnex Starołęcka DolinaStarołęcka Dolina to jedna z inwestycji firmy Budnex Deweloper. Wielorodzinnej budynki przy ulicy Śliskiej w Poznaniu należy polecić uwadze klientów, którzy poszukują wygodnego lokum w dogodnej lokalizacji, w pobliżu wszelkich niezbędnych udogodnień.

Szeroka oferta mieszkań

Na terenie poznańskiej dzielnicy Starołęka, w ramach czterech etapów budowy, powstanie łącznie pięć budynków z blisko 350 mieszkaniami. Aktualnie trwa sprzedaż lokali z etapu C. W ramach tej fazy budowy deweloper odda mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach dopasowanych do indywidualnych potrzeb nabywców. Klienci wybierać mogą pomiędzy powierzchniami mieszczącymi się w przedziale od 35,99 do 78,92 m2. Zgodnie z planem realizacja tego etapu zostanie zakończona w kwietniu 2021 roku.

Tu wszystko jest pod ręką

Poznańska Starołęka pochwalić się może dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Właściciele nowych mieszkań na osiedlu Starołęcka Dolina w najbliższej okolicy znajdą wszystko, co niezbędne na co dzień. Podstawowe zakupy spożywcze zrobić można w pobliskich sklepach, takich jak Lewiatan, Żabka, Budnex Starołęcka Dolinaczy piekarnia Ren-Mac. Nieco dalej działa minimarket Danusia oraz market Biedronka. W okolicy nie brakuje również aptek, wśród których wymienić można: Aptekę Przyjazną, Aptekę Różaną czy Aptekę Dr Max.

Ta część Nowego Miasta przypadnie do gustu także rodzinom z dziećmi. W sąsiedztwie inwestycji firmy Budnex Deweloper działają liczne placówki edukacyjne,  np.: Przedszkole Parostatek, Przedszkole nr 15 Calineczka, Niepubliczne Przedszkole Liczmanek, Przedszkole nr 20 Śmiałka Umiałka, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii Nałkowskiej, Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej.

Dobra komunikacja to podstawa!

Nabywcy mieszkań w Starołęckiej Dolinie zyskają także łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Trwa budowa trasy tramwajowej na ulicę Falistą. Budnex Starołęcka DolinaProjekt obejmuje realizację torowiska z siecią trakcyjną, pętlę wraz z całą infrastrukturą, przebudowę instalacji podziemnych oraz budowę chodników, dróg rowerowych i miejsc postojowych. W ramach inwestycji powstanie także monitoring wizyjny.

Prace na tym odcinku są coraz bardziej zaawansowane. Zakończono już większość robót ziemnych, w tym budowę nasypu pętli, przebudowę sieci cieplnej i remont kanalizacji deszczowej. Ponadto położono już około ¾ torowiska. Aktualnie trwają prace skupiające się na podziemnej infrastrukturze. Prace związane z rozbudową ul. Unii Lubelskiej ruszyły w lipcu ubiegłego roku i wg planu zostaną zamknięte do końca bieżącego roku.

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Postaw na Starołęcka Dolinę i ciesz się dogodną lokalizacją i pełną wygodą.