Autor: Dopoznania.pl
24 lutego, 2020Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu – skorzystaj z szerokiej oferty Vastbouw

Vastbouw Poznań Nasza BułgarskaNasza Bułgarska to kameralna inwestycja mieszkaniowa, realizowana w atrakcyjnej części dzielnicy Grunwald. Na nabywców czekają zróżnicowane lokale, dopasowane do indywidualnych potrzeb kupujących.

Powstający przy ulicy Bułgarskiej 57 budynek wielorodzinny pomieści 65 mieszkań liczących od 21 do 129 m2. W puli dostępnych aktualnie „M” znaleźć można lokale w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Metraż najmniejszego z nich wynosi 65,41 m2, a największego 97,89 m2.

W zależności od położenia, każde mieszkanie posiada powierzchnię dodatkową w postaci ogródka i balkonu. Miłośnikom oryginalnych rozwiązań polecić należy lokale z antresolami i przestronnymi tarasami. Tego rodzaju nieruchomości budowane są na III piętrze. Tak szeroki wachlarz możliwości Vastbouw Poznań Nasza Bułgarskasprawia, że swoje miejsce na osiedlu Nasza Bułgarska znajdą zarówno single, pary, jak i potrzebujące większej przestrzeni rodziny z dziećmi.

Nie można także zapominać o atrakcyjnej lokalizacji, dzięki której mieszkańcy będą mogli cieszyć się codziennym komfortem. W pobliżu znaleźć można m.in.: sklepy, centrum handlowe King Cross Marcelin, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz placówki edukacyjne. Całość uzupełnia pobliski Lasek Marceliński, miejsce idealne na jogging czy relaksujący spacer.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe mieszkanie od dewelopera dopasowane do wszystkich Twoich potrzeb.