Autor: Dopoznania.pl
28 listopada, 2019Newsy

Nowe mieszkania w Dominowie – postaw na przedmieścia!

KDM Deweloper Osiedle Słoneczne w DominowiePlanujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Poznania? Chcesz zamienić wielkomiejski zgiełk na kameralny klimat przedmieścia, ale jednocześnie nie wyobrażasz sobie życia bez dostępu do licznych udogodnień? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest osiedle nowych szeregowców w Dominowie. Poznaj wszystkie zalety projektu firmy KDM Deweloper.

Inwestycje mieszkaniowe pod Poznaniem cieszą się sporą popularnością wśród klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Najlepszym tego dowodem jest duże zainteresowanie Osiedlem Chabrowym – poprzednim przedsięwzięciem w Dominowie. Sukces sprzedażowy przełożył się na decyzję o realizacji kolejnego projektu.

Oferowane przez KDM Deweloper, Osiedle Słoneczne składa się z 92 nowych mieszkań w zabudowie szeregowej. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy lokalami o powierzchni 62 m2, 66 m2, 68 m2 oraz 72 m2. Segmenty KDM Deweloper Osiedle Słoneczne w Dominowiezlokalizowane są na działkach liczących od 120 do 367 m2. Właściciele nowych mieszkań w Dominowie k. Środy Wielkopolskiej zyskają prywatny, zielony ogród oraz 2 miejsca postojowe. Ponadto wszystkie „M” posiadają strych z możliwością adaptacji na pomieszczenie gospodarcze.

Mówiąc o zaletach Osiedla Słonecznego w Dominowie, nie można zapomnieć o atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie dużego lasu, co pozwoli mieszkańcom na codzienny relaks, z dala od codziennego zgiełku. Zielona okolica nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. W pobliżu znaleźć można m.in.: żłobek, przedszkole, szkołę podstawową, urząd gminy, bibliotekę, Gminny Ośrodek Kultury, pocztę, aptekę, punkty medyczne, bank, stację benzynową. Co więcej, Osiedle Słoneczne w Dominowie znajduje się nieco ponad 10 km od Środy Wielkopolskiej.

Jeżeli wysoka jakość, komfortowa lokalizacja i niska cena to połączenie, na którym Ci zależy – trafiłeś pod właściwy adres! Skontaktuj się z deweloperem i wybierz najlepsze rozwiązanie.