Autor: Dopoznania.pl
14 kwietnia, 2021Newsy

Nowe mieszkania w Wolsztynie – poznaj inwestycję Merano Park

Planujesz zakup nowego mieszkania w Wolsztynie? Poznaj Merano Park – nową inwestycję dewelopera Jakon. Osiedle zrealizowane zostało przy ul. Żwirowej. Inwestycja oferuje zróżnicowane lokale, trafiające w indywidualne potrzeby klientów – swoje miejsce znajdą tu zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi.

W ramach najnowszego etapu oddano kolejne budynki wielorodzinne oznaczone symbolami G, H, I oraz J. Kameralne budynki mieszczą po 22 mieszkania. W ramach inwestycji Merano Park oddane zostały lokale w układach 2-, 3- i 4-pokojowych, mieszczące się w przedziale od 44 do 78 m2. Nabywcy, którzy zdecydują się na kondygnację parterową zyskają ogródki i rolety zewnętrzne. Wszystkie nieruchomości oddano w stanie deweloperskim, obejmującym wykończenie balkonów, drzwi wejściowe, system ogrzewania oraz wyprowadzenie instalacji elektrycznej i wod-kan przygotowanej pod montaż armatury.

Docelowo nowe osiedle w Karpicku-Wolsztynie składać się będzie z 13 budynków wielorodzinnych. Całość uzupełnią elementy małej architektury, wśród których wymienić można: zieleń, siłownie zewnętrzne oraz place zabaw dla najmłodszych.