Autor: Dopoznania.pl
26 lipca, 2021Newsy

Nowe mieszkania z widokiem na Wartę

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Cenisz bliskość zieleni, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z dostępu do miejskich atrakcji i udogodnień? Sprawdź ofertę osiedla River House II i wybierze nowe „M” z widokiem na rzekę.

River House II to kolejny etap inwestycji mieszkaniowej dewelopera RBW. Osiedle powstaje przy ul. Starołęckiej w Poznaniu i zgodnie z przyjętym harmonogramem jego realizacja zakończy się w II kwartale 2023 roku. Inwestycja River House II składać się będzie z 4 budynków wielorodzinnych, mieszczących łącznie 48 funkcjonalnych mieszkań w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Nowe osiedle na Starołęce cieszy się sporym zainteresowaniem klientów, czego najlepszym dowodem jest zmniejszająca się pula dostępnych nieruchomości. Na nabywców zainteresowanych zakupem mieszkania na poznańskim Nowym Mieście czekają jeszcze lokale liczące od 39,81 do 46,09 m2.

Jedną z największych zalet propozycji dewelopera RBW jest nietuzinkowa lokalizacja. II etap osiedla River House powstaje w sąsiedztwie rzeki Warty, co z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu. Spacer, jogging, a może piknik w gronie przyjaciół? Nadwarciańskie tereny dają naprawdę dużo możliwości!

Co istotne, bliskość natury nie oznacza rezygnacji z wygody. W pobliżu nowych mieszkań na Starołęce działają m.in. sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne, lokale gastronomiczne czy ośrodki zdrowia. Całość uzupełniają przystanki komunikacji miejskiej, pozwalające na wygodny dojazd do centrum i innych części Poznania.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe mieszkanie w sąsiedztwie Warty. W sprzedaży ostatnie lokale.