Autor: Dopoznania.pl
25 listopada, 2019Newsy

Nowe mieszkanie na Winogradach? Wybierz Hawelańską!

GGW Development HawelańskaInwestycje deweloperskie na Winogradach w Poznaniu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kupujących. Z myślą o ich potrzebach firma GGW Development realizuje nowoczesny projekt mieszkaniowy – Osiedle Hawelańska

Zlokalizowana przy ulicy Hawelańskiej inwestycja, dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują połączenia spokoju i wielkomiejskiego stylu. Dzięki doskonałej komunikacji samochodowej i autobusowej, w kilkanaście minut znaleźć się można w ścisłym centrum Poznania. Co istotne, także same Winogrady mają sporo do zaoferowania. W sąsiedztwie nowych mieszkań od GGW Development znaleźć można m.in. sklepy, markety, centra handlowe, punkty usługowe, lokale gastronomiczne oraz ośrodki zdrowia. Nie brakuje także szkół i przedszkoli. Całość uzupełniają okoliczne tereny zielone, takie jak Park Cytadela czy Dolina Warty.

GGW Development HawelańskaJeżeli planujesz zakup mieszkania w atrakcyjnej części Poznania, osiedle Hawelańska to właściwy adres! W ramach inwestycji oddane zostaną mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. W zależności od usytuowania w budynku, lokale posiadają przydomowe ogródki (od 15,35 do 77,05 m2) lub balkony (do 14 m2). Warto dodać, że do każdego „M” przypisane jest naziemne miejsce postojowe.

Przemyślany projekt osiedla Hawelańska przełoży się na codzienny komfort mieszkańców. Deweloper zadbał o znakomitej jakości rozwiązania architektoniczne oraz odpowiednio duże odległości między budynkami. Na uwagę zasługuje również zielony dziedziniec z placem zabaw.