Autor: Iza
16 lipca, 2019Newsy

Nowoczesne i pełne energii osiedle!

Kupując nowe mieszkanie na Winogradach, dokonasz dobrej decyzji inwestycyjnej. Wybierając osiedle Hawelańska, zyskasz nowoczesną i pełną udogodnień przestrzeń do życia, która będzie inspirować do prowadzenia aktywnego stylu życia. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i przekonaj, że to miejsce, powstało także z myślą o Twoich potrzebach!

Osiedle od GGW Development Grynhoff, Woźny sp.j. zwraca uwagę nowoczesną formą architektoniczną, pełną przeszkleń. Takie rozwiązanie wprowadza do wnętrz dużą ilość światła i powoduje, że bryła budynków prezentuje się lekko. Deweloper doskonale orientuje się w oczekiwaniach współczesnych klientów i dlatego też, oferuje mieszkania zarówno w opcji z aneksem kuchennym, jak i osobną kuchnią. Różnorodność lokali – od 1 – do 4- pokojowych, powoduje, iż oferta z powodzeniem trafi w gusta, szerokiego grona potencjalnych klientów. Duża odległość pomiędzy budynkami, nowoczesne udogodnienia technologiczne oraz pomysłowo zaaranżowane części wspólne, dopełniają obraz inwestycji.

Oprócz niezaprzeczalnych atutów estetycznych i funkcjonalnych, osiedle Hawelańska posiada także dodatkowe walory. Warto pośród nich wymienić chociażby: doskonałą lokalizację, sąsiedztwo zarówno terenów zielonych jak i rozbudowanej infrastruktury, bliskość przystanków komunikacji publicznej czy łatwy dostęp do głównych tras regionu.

Oferta szczególnie cieszy się zainteresowaniem osób, które chcą prowadzić aktywny tryb życia, w miejskim wydaniu. Sprawdź, co może zaproponować Tobie!