Autor: Dopoznania.pl
31 lipca, 2019Newsy

Nowy dom na Morasku z opcją wykończenia pod klucz

Qubika Osiedle Różane WzgórzeNowy dom w Poznaniu z wykończeniem pod klucz? To rozwiązanie się opłaca! Kupując dom w stanie deweloperskim, musisz liczyć się z tym, że jesteś dopiero w połowie drogi ku wymarzonej przeprowadzce. Aby maksymalnie skrócić i ułatwić wykończenie wnętrz, warto postawić na ofertę domu, w wariancie „pod klucz”. Taką możliwość zapewnia firma Qubika Development.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup nowego domu na Osiedlu Różane Wzgórze, będą mogli skorzystać z oferty wykończenia, realizowanej przez doświadczonego i zaufanego podwykonawcę. Profesjonalny zespół zadba o to, by prace wykonane były zgodnie z najwyższymi standardami i wytycznymi klientów. Nad ich prawidłowym przebiegiem będzie czuwać profesjonalny nadzór. Szeroki wybór materiałów oraz fachowe wsparcie z Qubika Osiedle Różane Wzgórzezakresu aranżacji wnętrz, znacząco ułatwi proces decyzyjny.

W ten sposób, możesz zaoszczędzić sporą ilość czasu oraz pieniędzy (korzystne warunki zakupu materiałów z montażem – obowiązuje 8% stawka podatku VAT). Ponadto, decydując się na Osiedle Różane Wzgórze, staniesz się właścicielem nowego domu w Poznaniu, który swoją trwałością i jakością, będzie satysfakcjonował Cię przez długie dekady. Zamawiając go w opcji wykończenia pod klucz, szybko i sprawnie przeniesiesz się z najbliższymi do przestrzeni, która zaspokoi Wasze oczekiwania. W sprzedaży dostępne są jeszcze lokale o powierzchni od 132,50 m2 do 342,45 m2. Oferują one układ 5-pokojowy lub 6- pokojowy. Planowany termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2020 roku. Już dziś możesz więc zaplanować swoją świetlaną przyszłość!

 

Sprawdź oferty nowych domów w Poznaniu