Autor: Dopoznania.pl
28 września, 2020Newsy

Nowy dom pod Wrocławiem? Postaw na Stylowe Siechnice!

Stylowe Siechnice to nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej, powstające w cichej i spokojnej okolicy blisko Wrocławia. Za realizację projektu odpowiada deweloper MPD Wodrol. Zgodnie z planem budowa inwestycji zostanie zakończona w IV kwartale 2021 roku.

Osiedle Stylowe Siechnice docelowo składać się będzie z 10 segmentów, w których swoje nowe miejsce do życia znajdzie 20 rodzin. Klienci zainteresowani nowym mieszkanie w okolicy Wrocławia, wybierać mogą pomiędzy dwoma typami nieruchomości. Pierwszy z nich to liczące 72,15 m2, 3-pokojowe lokale parterowe z przynależnymi ogródkami. Na nabywców czekają także mieszkania usytuowane na I piętrze – te oferują 4-pokojowy układ i powierzchnię równą 98,85 m2. Kupujący, którzy zdecydują się na drugi wariant zyskają przestronne balkony.

Warto dodać, że każde mieszkanie na osiedlu Stylowe Siechnice ma przypisane miejsce parkingowe. Ponadto mieszkańcy korzystać będą mogli z ogólnodostępnych miejsc. Deweloper MPD Wodrol zadba także o plac zabaw dla najmłodszych.

Oferowana inwestycja powstaje przy ulicy Kolejowej w Siechnicach, w otoczeniu ogródków działkowych i niskiej zabudowy. Spokojna okolica przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kameralnej atmosfery. Dużym plusem jest łatwa komunikacja z Wrocławiem. W pobliżu osiedla znajduje się stacja kolejowa, z której w 10 minut można dotrzeć do miasta. Z kolei zmotoryzowani mieszkańcy z pewnością docenią sprawny dojazd do wschodniej obwodnicy Wrocławia.