16 stycznia, 2019Strona główna

Odwiedź dom pokazowy i przekonaj się jak możesz zamieszkać

Deweloper Novaform Polska Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań aby zaproponowane przez niego nieruchomości, dokładnie pokrywały się z oczekiwaniami współczesnych klientów. Odwiedzając nieruchomość pokazową, masz okazję przekonać się, jak może wyglądać standard Twojego życia, w nieodległej przyszłości.

Deweloper Novaform Polska Sp. z o.o.dokłada wszelkich starań aby zaproponowane przez niego nieruchomości, dokładnie pokrywały się z oczekiwaniami współczesnych klientów. Odwiedzając nieruchomość pokazową, masz okazję przekonać się, jak może wyglądać standard Twojego życia, w nieodległej przyszłości.

Wszystkie osoby, zainteresowane zakupem lokalu na Osiedlu Koninko, mają możliwość wizyty w domu pokazowym. Jakie korzyści z tego płyną? Po pierwsze, znacznie łatwiej możesz sobie wyobrazić potencjał proponowanych wnętrz a także sprawdzić, czy ich stopień nasłonecznienia czy sposób podziału przestrzeni jest odpowiedni dla Twoich potrzeb. Jeżeli dobrze poczujesz się, siadając na kanapie w domu pokazowym a odwiedzając jego kuchnię, zainspirujesz do przygotowania pysznych potraw najbliższym to znak, że dobrze trafiłeś. Wiele osób ma problem z odnalezieniem się we wnętrzach, przedstawionych wyłącznie na planach architektonicznych. Odwiedzając kompletnie wyposażony lokal, będą mogli podjąć w pełni świadomą decyzję o zakupie.

Na początek warto także zapoznać się z obszerną galerią zdjęć, przedstawiającą nieruchomość. Jej sposób wykończenia, czerpie z najnowszych trendów wnętrzarskich i może stanowić ciekawą inspirację dla wyposażenia Twojego, przyszłego domu.

W sprzedaży znajdują się jeszcze domy o powierzchni od 97,3 m2 do 109,6 m2. Każdy z nich oferuje funkcjonalny układ 5- pokojowy, w którym swobodnie odnajdzie się cała rodzina. Sprawdź szczegóły już dziś i umów się na wizytę w domu pokazowym.

Zobacz inne inwestycje w Koninku.