Autor: Iza
26 lutego, 2019Newsy

Okolica pełna zieleni, blisko centrum Poznania!

Hawelańska to doskonały przykład na to, że życie w otoczeniu miejskich udogodnień, wcale nie musi oznaczać rezygnacji z kontaktów, z kojącą zmysły zielenią. Zaproponowana przez GGW Development Grynhoff, Woźny sp.j. lokalizacja, umiejętnie łączy te dwa aspekty, tworząc rzeczywiście przyjazną przestrzeń do życia, o której marzy każdy z nas.

Okolica gwarantuje liczne możliwości rozwoju i pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu. Sprzyja temu m.in. duża ilość ścieżek rowerowych oraz spacerowych, w które bogato wyposażone zostały okoliczne tereny zielone. Położony nieopodal Park Cytadela, to jeden z najcenniejszych przyrodniczo terenów w mieście. Pobliskie Muzeum Uzbrojenia czy Dolina Warty sprawiają, że z pewnością nie będziesz miał czasu na nudę.

Z drugiej strony, okolica obfituje w szereg zróżnicowanych udogodnień infrastrukturalnych, zaspokajających większość codziennych potrzeb. Sklepy, punkty usługowe, apteki, placówki oświatowe, obiekty gastronomiczne czy przystanki komunikacji zbiorowej, znajdują się na wyciągnięcie ręki. Co ważne, w tej części miasta planowana jest niezwykle praktyczna linia szybkiego tramwaju, więc dojazd do centrum i sprawne poruszanie się po innych dzielnicach będzie jeszcze łatwiejsze niż myślisz.

Ta bezpieczna okolica, tętniąca życiem i wykazująca duży potencjał rozwojowy, przyciąga coraz szersze rzesze klientów, poszukujących wygodnej, miejskiej lokalizacji, w pobliżu centrum, która da poczucie bezpieczeństwa. Ty także z łatwością się tam odnajdziesz.