Autor: Dopoznania.pl
18 listopada, 2021Newsy

Osiedle Cybińska – nowe osiedle w Swarzędzu

Spółka Agrobex, jeden z liderów poznańskiego rynku mieszkaniowego, wprowadziła latem do sprzedaży kolejny projekt deweloperski. Powstające na terenie Swarzędza Osiedle Cybińska polecić należy klientom, poszukującym podmiejskiego spokoju, którzy jednocześnie nie chcą rezygnować z codziennej wygody.

Firma Agrobex zaliczana jest przez Wielkopolski Klub Kapitału do grona najcenniejszych marek w Wielkopolsce. Przez ponad 30 lat działalności spółka zrealizowała już ponad 40 inwestycji mieszkaniowych. Wśród niedawno zakończonych projektów na terenie Poznania warto wymienić Wilczak 20 czy osiedle Nowe Żegrze. W ofercie dewelopera nie brakuje również podpoznańskich inwestycji, takich jak Kleszczewo Park czy Radosna. Ponadto w lipcu br. wystartowała sprzedaż zlokalizowanego w Swarzędzu, Osiedla Cybińska.

W ramach inwestycji oddane zostaną trzy 4-kondygnacyjne budynki wielorodzinne. W ofercie I etapu znaleźć można 107 mieszkań o powierzchni od 31,31 do 65,87 m2. Nabywcy zainteresowani zakupem nowej nieruchomości w okolicy Poznania wybierać mogą pomiędzy kawalerkami oraz lokalami 2- i 3-pokojowymi.

Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców deweloper zaplanował tarasy, balkony, windy oraz komórki lokatorskie. - Na terenie osiedla powstanie zielona przestrzeń będącą miejscem spotkań wraz z nowoczesnym i bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Zamontujemy również panele fotowoltaiczne, które pozwolą zaspokoić zapotrzebowanie na prąd, na przykład w klatkach schodowych czy przy oświetleniu terenów zielonych. – zdradza Lucyna Jarczyńska dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex. Do dyspozycji zmotoryzowanych będą garaże oraz miejsca postojowe. Nie zabraknie także wiaty rowerowej oraz dodatkowych stojaków na rowery. Ofertę Osiedla Cybińska w Swarzędzu k. Poznania uzupełniają lokale handlowo-usługowe rozmieszczone na parterze.

Jedną z wielu zalet nowego osiedla dewelopera Agrobex jest lokalizacja. Swarzędz pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Pod ręką są tu m.in.: sklepy, usługi, szkoły, przedszkola, obiekty sportowe i kulturalne. Dzięki licznym drogą dojazdowym i sprawnej komunikacji miejskiej problemu nie stanowi także komunikacja z Poznaniem. Z drugiej zaś strony Swarzędz stwarza warunki idealne do codziennego wypoczynku. Okoliczna zieleń, Jezioro Swarzędzkie oraz dolina rzeki Cybina zachwycą wszystkich miłośników relaksu na świeżym powietrzu.

Budowa Osiedla Cybińska już trwa, a ceny nowych „M” zaczynają się od 6400 zł/m2 brutto. Zgodnie z przyjętym harmonogramem zakończenie I etapu nastąpi w I kwartale 2023 roku. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz nowe cztery kąty skrojone na miarę Twoich potrzeb.