Autor: Dopoznania.pl
6 lutego, 2020Newsy

Osiedle Krasickiego – kameralne osiedle w Mosinie pod Poznaniem

Swój Dom Osiedle KrasickiegoW Mosinie k. Poznania, deweloper Swój Dom realizuje Osiedle Krasickiego. Oferowana inwestycja składać się będzie z dwukondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej. Dobiega końca budowa I etapu projektu – domy zostaną ukończone wiosną bieżącego roku.

W ramach I etapu Osiedle Krasickiego oddane zostaną 3 szeregi z 17 segmentami, mieszczącymi się w przedziale od 78,22 do 85,58 m2. Do każdego domu przynależą 2 miejsca postojowe oraz ogród o powierzchni do 182 m2. Docelowo osiedle składać się będzie z III etapów, obejmujących łącznie 49 lokali. – Realizacja pierwszego etapu osiedla Krasickiego, przebiega zgodnie z naszymi założeniami, a planowane zakończenie wszystkich prac przewidziane jest na koniec kwietnia 2020. – mówi Tomasz Bolewski z zarządu firmy Swój Dom.

Wewnątrz dwukondygnacyjnych segmentów znajda się: 4 pokoje (w tym salon), aneks kuchenny, toaleta, łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Przyszli mieszkańcy mają również dodatkową przestrzeń, około 20 m2 na strychu. Na uwagę zasługuje funkcjonalny układ pomieszczeń, dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi. Deweloper zadbał także o dostęp do wszystkich mediów, w tym do szybkiego światłowodowego internetu, z Swój Dom Osiedle Krasickiegołączem symetrycznym.

Osiedle Krasickiego polecić należy osobom, które poszukują spokojnego miejsca do życia. Inwestycja zyskuje kameralny charakter dzięki swojej architekturze, przestronnym ogrodom dodającym prywatności oraz niskiej zabudowie w zacisznej okolicy, pozwalając cieszyć się spokojem i wypoczynkiem we własnym domu.

W sąsiedztwie domów szeregowych w Mosinie znaleźć można dużo terenów zielonych i rekreacyjnych. Tuż obok znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji, z halą widowiskowo sportową, wraz z przynależnymi boiskami do różnych dyscyplin. Na terenie obiektu Swój Dom Osiedle Krasickiegoprowadzone są także liczne zajęcia sportowe, edukacyjne i kreatywne zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz imprezy np. koncerty. W okolicy zlokalizowany jest również Wielkopolski Park Narodowy z kilkoma jeziorami oraz Rogaliński Park Krajobrazowy. Dobry dostęp do ścieżek rowerowych i pieszych to raj dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu.

Zielona okolica nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. Mosina pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Na wyciągnięcie ręki są tu m.in.: placówki edukacyjne, punkty medyczne, usługi, sklep. Natomiast, dzięki dobrym połączeniom kolejowym przyszli mieszkańcy osiedla Krasickiego mogą dostać się do centrum Poznania, już w około 18 minut. Na terenie Mosiny funkcjonuje również miejska komunikacja autobusowa, kursująca do sąsiednich miejscowości oraz do Poznania przez Puszczykowo.

Jeżeli poszukujesz wygodnego domu w okolicy Poznania, trafiłeś pod właściwy adres! Skontaktuj się z deweloperem Swój Dom i wybierz najlepsze rozwiązanie.