Autor: Dopoznania.pl
20 stycznia, 2021Newsy

Osiedle Nad Łowiskiem – solidnie wykonany dom od dewelopera DAROM

Darom Osiedle nad Łowiskiem Kupując nowy dom ważne jest, aby był solidnie wykonany i służył przez długie lata. To fundament dobrej inwestycji. Czym wyróżnia się Osiedle w Śródce pod Poznaniem?

Podstawą jest trwała konstrukcja budynku, na którą składają się ściany z pustaka ceramicznego, a dodatkowo odgrodzenia międzylokalowe zbudowane są ze specjalnych pustaków ceramicznych akustycznych o grubości 24 cm. Deweloper DAROM zadbał także o dobre ocieplenie lokali - z zewnątrz zastosowano styropian o grubości 18 cm, do dachu użyto pianki poliuretanowej (20 cm), a DAROM Osiedle nad Łowiskiemna posadzkę cementową położono izolację z folii PVC oraz 15-sto centymetrową warstwę styropianu na parterze. Kondygnacje budynku będą połączone solidnymi betonowymi schodami.

Do nowego domu na Osiedlu Nad Łowiskiem przynależy także duży ogród – powierzchnia działki może wynosić nawet 417,9 m2! W cenie zakupu nieruchomości otrzymamy wyrównany grunt i ogrodzony siatką teren. Dodatkowo kostką brukową zostanie wyłożony taras, wejście do budynku i miejsce postojowe.

Komunikat dla wszystkich poszukujących nowego domu pod PoznaniemOsiedle Nad Łowiskiem to świetna oferta deweloperska. W cenie niewielkiego mieszkania w dużym mieście, można kupić dom o powierzchni  ok. 110 m2 z pięknym ogrodem. Jeszcze dzisiaj warto sprawdzić swoją zdolność kredytową i umówić się na spotkanie z deweloperem DAROM.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.