Autor: Dopoznania.pl
7 maja, 2021Newsy

Osiedle Tuleckie – sprawdź ofertę domów szeregowych pod Poznaniem

Planujesz zakup nowego domu w okolicy Poznania? Cenisz spokój przedmieścia i jednocześnie nie chcesz rezygnować z codziennej wygody? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Osiedle Tuleckie  - inwestycja dewelopera Śniadecki Development. Projekt realizowany jest przy ulicy Śnieżnej w Gowarzewie, tylko 4 km od granicy Poznania.

Mieszkania w domach szeregowych na Osiedlu Tuleckim to kontynuacja flagowej inwestycji firmy Śniadecki Development. W ramach nowej fazy budowy powstaną dwa typy nieruchomości, dopasowane do indywidualnych oczekiwań kupujących. Zakończenie inwestycji, w zależności od wybranego etapu, przewidywane jest na IV kwartał 2021 roku i I kwartał 2022 roku.  

Pierwszy typ nieruchomości, oferowanych w ramach Osiedla Tuleckiego w Gowarzewie k. Poznania, to 3-pokojowe mieszkania parterowe z przynależnymi działkami. Na około 62 m2 powierzchni zaplanowano: salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienkę, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze i komunikacje. Ten wariant polecić należy w szczególności miłośnikom odpoczynku na świeżym powietrzu, którzy marzą o własnym domu z ogródkiem na przedmieściach.

Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości w gminie Kleszczewo do wyboru mają także 4-pokojowe mieszkania na piętrze. Liczące około 73 m2 lokale składać się będą z: salonu z aneksem kuchennym, 3 pokoi, łazienki, pomieszczenia gospodarczego, schodów i komunikacji. Dodatkowo przyszli mieszkańcy zyskają poddasze nieużytkowe o metrażu 30 m2.

Firma Śniadecki Development na pierwszym miejscu stawia potrzeby klientów, dlatego nabywcy nowych mieszkań w domach szeregowych w Gowarzewie, skorzystać będą mogli z opcji dowolnego układu ścian. Ponadto deweloper zadba o ogrzewanie podłogowe, rolety elektryczne, wybrukowaną drogę, plac zabaw oraz miejsca postojowe w cenie.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, wybierz najlepsze rozwiązanie i zamelduj się w przyjaznym do życia miejscu w okolicy Poznania.