Autor: Dopoznania.pl
31 grudnia, 2020Newsy

Osiedle Vivenda już w sprzedaży – sprawdź ofertę nowych mieszkań na Podolanach

Deweloper RBW poszerzył ofertę o kolejną inwestycję. Do sprzedaży trafiło Osiedle Vivenda. Projekt powstaje na Podolanach w Poznaniu i dedykowany jest klientom, poszukującym harmonijnego połączenia miejskiej wygody z odpowiednią dozą spokoju i kameralnego klimatu.

Nowe osiedle mieszkaniowe przy ul. Franciszka Firlika 5 i 7 w Poznaniu docelowo składać się będzie z czterech 3-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Z myślą o indywidualnych potrzebach dzisiejszych klientów, deweloper zróżnicowane powierzchnie lokali. Osoby poszukujące nowego mieszkania na Podolanach do wyboru mają układy 2-, 3- i 4-pokojowe. Warto dodać, że każde z oferowanych „M” zyska atrakcyjną powierzchnię dodatkową w postaci balkonu lub ogródka.

Osiedle Vivenda to także szereg udogodnień, takich jak: podziemne hale garażowe, naziemne miejsca postojowe, windy, rowerownie, wykończone drogi wewnętrzne, zielony dziedziniec czy plac zabaw.

Dużą zaletą nowych mieszkań od dewelopera RBW jest lokalizacja. Inwestycja powstaje na terenie dzielnicy Podolany, w miejscu gdzie spokój spotyka się z codziennym komfortem. W pobliżu Osiedle Vivenda działają m.in. sklepy, galerie handlowe, punkty usługowe, lokale gastronomiczne oraz placówki edukacyjne. Co ważne, nabywcy nowych mieszkań przy ul. Firlika będą mogli cieszyć się wygodnym i szybkim dojazdem do centrum i innych części Poznania.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe mieszkanie na Podolanach, dopasowane do wszystkich Twoich oczekiwań.