Autor: Dopoznania.pl
9 maja, 2022Newsy

Ostatnie mieszkania w 7 etapie Nowych Ogrodów

Nowe Ogrody to sukcesywnie rozwijana inwestycja mieszkaniowa na poznańskich Jeżycach. Realizacja projektu rozpoczęła się aż 10 lat temu. Przez ten czas sprzedano 671 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Aktualnie trwa przekazywanie kluczy nabywcom lokali z VI etapu. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości na Jeżycach wybierać mogą pomiędzy ostatnimi wolnymi mieszkaniami z najnowszego, VII już, etapu przedsięwzięcia.  

Nowe Ogrody „na szóstkę”

Nowe Ogrody na dobre wpisały się w krajobraz poznańskich Jeżyc. Budowa osiedla wystartowała w 2012 roku i od tego czasu przekazano mieszkańcom mieszkania z sześciu etapów. Od samego początku propozycja ta cieszyła się sporą popularnością wśród nabywców poszukujących własnego „M” w tej części Poznania. Powodów zainteresowania projektem dewelopera Proxin jest wiele. Można wymienić choćby jakość wykonania, elegancką architekturę, rzadko dziś spotykane, duże odstępy między budynkami czy przemyślane zagospodarowanie terenu. Etap VI, obejmujący 62 mieszkania jest gotowy. – Z radością przekazujemy klucze nabywcom – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin. Szczęśliwa siódemka

Niecały rok temu deweloper uruchomił sprzedaż VII etapu Nowych Ogrodów, w skład którego wchodzi 130 mieszkań. Budowa tej części inwestycji jest na zaawansowanym etapie. Generalny wykonawca kończy stan surowy całego budynku. W niemal wszystkich klatkach w lokalach mieszkalnych budowlańcy wykonują ścianki działowe. W większości mieszkań w klatkach od 6a do 6d gotowe są instalacje elektryczne podtynkowe. Na klatkach schodowych oznaczonymi tymi samymi numerami (6a-6d) wykonywane są tynki oraz wstawiana stolarka okienna. Powyżej trwa montaż pokrycia dachowego (w tym papa i styropian). Ponadto trwają prace elewacyjne zewnętrzne na budynku od strony północnej i zachodniej. W przyszłym tygodniu rozpocznie się wylewanie posadzek w mieszkaniach. – Realizacja postępuje zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem – podkreśla Piotr Łopatka z firmy Proxin, jednocześnie informując, że dostępnych jest w sprzedaży 11 mieszkań, w tym 2- i 3-pokojowe.

Z myślą o przyszłych mieszkańców deweloper zadba o dodatkowe oświetlenie na tarasach i balkonach. Komfort użytkowania podniesie także szereg udogodnień, wśród których wymienić można m.in. rowerownie i hale garażowe. Inwestor położył duży nacisk na bezpieczeństwo – osiedle strzeżone jest 24 h na dobę. Proxin nie zapomina także o najmłodszych, którym dedykowany jest kolejny plac zabaw na terenie osiedla.

Ceny nowych mieszkań z VII etapu Nowych Ogrodów rozpoczynają się od 8300 zł/m2 brutto. Zgodnie z przewidzianym harmonogramem lokale trafią w ręce nabywców w 2023 roku. Co ważne, podczas realizacji poprzednich etapów stworzono tu sklepu, lokale usługowe, przychodnie oraz piekarnie. Pojawiły się również liczne nasadzenia oraz przemyślana mała architektura.

Mówiąc o zaletach Nowych Ogrodów nie można zapomnieć o lokalizacji. Inwestycja położona jest przy ul. Janusza Meissnera, pomiędzy Os. Lotnictwa Polskiego a Fortem VII. Atrakcyjne usytuowanie na mapie Poznania zapewnia doby dostęp do komunikacji miejskiej – w pobliżu znaleźć można przystanki autobusowe i tramwajowe. Nie bez znaczenia jest także bogate zaplecze handlowo-usługowe Jeżyc. Ponadto na terenie dzielnicy działają placówki edukacyjne od żłobków po szkoły średnie. Jeżyce to najlepszy dowód na to, że wielkomiejski styl może iść w parze z codziennym relaksem na łonie natury. W niewielkiej odległości od inwestycji zlokalizowana jest Rusałka, Ogród Botaniczny oraz Lasek Marceliński.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Proxin i wybierz nowe mieszkanie na Jeżycach, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.