Autor: Dopoznania.pl
28 lipca, 2021Newsy

Ostatnie wolne mieszkania przy ul. Błażeja w Poznaniu

Planujesz zakup nowego mieszkania w spokojnej części Poznania? Cenisz wygodę i chcesz mieć wszystko pod ręką? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Skorzystaj z oferty gotowych do odbioru mieszkań w inwestycji Nowe Błażeja 55. W sprzedaży ostatnie wolne lokale!

Zrealizowane przez dewelopera KMJ Inwest nieruchomości cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Trudno się temu dziwić. Inwestycja składa się z 3 nowoczesnych budynków wielorodzinnych, usytuowanych tuż przy Rezerwacie Żurawiniec. Tak wyjątkowe, zielone sąsiedztwo pozwoli wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały rozkład dnia. Przestrzeń ta zachwyci zarówno miłośników joggingu, jak i osoby stawiające na odprężające spacery. Warto dodać, że na skraju rezerwatu znajduje się bogata infrastruktura rekreacyjna, w tym: plac zabaw, boiska, ławeczki, stoliki do gry w szachy, wybieg dla psów.

Kameralny klimat okolicy nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. Inwestycja Nowe Błażeja 55 zlokalizowana jest na terenie dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Naramowice. W pobliżu osiedla dewelopera KMJ Invest znaleźć można niezbędne na co dzień punkty, takie jak: sklepy, punkty usługowe, apteki, ośrodki zdrowia lokale gastronomiczne czy placówki edukacyjne.

Połączenie bogatej oferty nieruchomości i dogodnego położenia przełożyło się na pomyślną sprzedaż inwestycji. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania na Naramowicach wybierać mogą pomiędzy ostatnimi wolnymi lokalami.

  • 58A/23 – 2 pokoje, powierzchnia 38,69 m2, 2 piętro
  • 58A/31 – 2 pokoje, powierzchnia 38,27 m2, 2 piętro
  • 58B/23 – 2 pokoje, powierzchnia 38,81 m2, 2 piętro
  • 58B/31 – 2 pokoje, powierzchnia 38,95 m2, 2 piętro

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz najlepsze rozwiązanie.