Autor: Dopoznania.pl
7 listopada, 2022Newsy

Panoramiqa – inwestycja warta sprawdzenia!

Szukasz lokalizacji w Poznaniu, która ma potencjał? Chcesz mieszkać w miejscu, które się rozwija? A może szukasz mieszkania pod najem – w dzielnicy, która staje się coraz bardziej popularna? Koniecznie sprawdź Starołękę, która przechodzi swój renesans. W ostatnich latach rozkwita ona coraz bardziej, a deweloperzy chętnie wybierają ją jako miejsce swoich nowych inwestycji.

Podobnie jest w przypadku BPI Real Estate Poland – dewelopera, który przy ul. Wagrowskiej realizuje Panoramiqe. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim odległość od zgiełku miasta – mieszkasz w Poznaniu, jednak możesz cieszyć się spokojem. Jednocześnie, dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej, bez problemu można się stąd dostać do centrum.

Panoramiqe wyróżnia również sam zamysł projektu. Składać się na niego będą dwa budynki o zróżnicowanych wysokościach. Na dachu wyższego z nich zaplanowano taras, który pozwoli mieszkańcom podziwiać Poznań z perspektywy 18 piętra! Kawa w takim miejscu na pewno będzie smakować niepowtarzalnie!

Przypominamy – w ramach Panoramiqa powstaną aż 272 komfortowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 82 m2. Przynależeć do nieh będą duże loggie, ogródki lub tarasy. W ramach projektu zaplanowano halę garażową oraz miejsca postojowe przy budynku. Nie zabraknie również licznych miejsc na rowery, co powinno ucieszyć osoby stawiające na dwa kółka.