Autor: dopoznania.pl
27 lipca, 2023Newsy

Panoramiqa – inwestycja zaletami usłana

Bezpieczny Kredyt 2% to ostatnio temat TOP. Każdy, kto spełnia podstawowe założenia programu, szuka mieszkania, które pozwoli mu z niego skorzystać. Warto jednak skupić się nie tylko na kredycie, ale i na samej inwestycji – w jakiej jest ona lokalizacji, czy bez problemu dojedziemy z niej do pracy, czy z okien będziemy mieć miłe widoki, a samo osiedle posiada wszystkie niezbędne udogodnienia. Co ważne – Panoramiqa, projekt od BPI Real Estate Poland spełnia wszystkie te wymagania, a dodatkowo bez problemu znaleźć można tu mieszkanie pod Bezpieczny Kredyt 2%.

Panoramiqa to dwa budynki o nowoczesnej architekturze, które w sumie pomieszczą 272 komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie. Przynależeć do nich będą loggie, tarasy lub ogródki – w zależności od umiejscowienia lokalu. Mieszkańcy będą też mieli możliwość skorzystania z parkingu podziemnego lub miejsc postojowych znajdujących się obok budynków. Zakończenie prac na osiedlu planowane jest na IV kwartał 2024 roku.

Nie można również zapomnieć o udogodnieniach zaplanowanych przez dewelopera na terenie inwestycji. Na parterze budynku znaleźć będzie można lokale usługowe, nie zabraknie również placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla. Zaplanowano również rowerownie – rozwiązanie idealne dla tych, którzy stawiają na EKOtransport i poruszają się po mieście na rowerze. Rodziny, które niedawno lub w najbliższym czasie powitają na świecie nowego członka swojej familii, ucieszy miejsce na wózki w postaci wózkowi. Słowem – deweloper pomyślał tu o wszystkim.

Nie zapomnijmy również o możliwości skorzystania z opcji Bezpiecznego Kredytu 2%. Warto zapoznać się z ofertą i sprawdzić, jakie mieszkania będzie można zakupić z taką możliwością.