Autor: Iza
6 czerwca, 2019Newsy

Poznaj atuty inwestycji

Hawelańska to projekt, na który z pewnością warto zwrócić uwagę, poszukując nowego mieszkania w Poznaniu. Łączy nowoczesność i estetykę z praktycznym podejściem do kwestii kreowania przestrzeni do życia. Już dziś zapoznaj się z jej szczegółami i przekonaj, jak doskonale realizuje Twoje wyobrażenie o idealnym M.

Za realizację osiedla odpowiada firma GGW Development Grynhoff, Woźny Sp.j. Postawiła ona na poznańskie Winogrady, ze względu nie tylko na ich optymalne położenie w stosunku do centrum ale także bogatą infrastrukturę, znajdującą się „w zasięgu ręki”.

Duże zróżnicowanie mieszkań, odpowiada na potrzeby szerokiego grona potencjalnych klientów. Zastosowane rozwiązania architektoniczne, oferują łatwość aranżacji, natomiast odpowiednia odległość pomiędzy budynkami, to gwarancja odpowiedniego poczucia prywatności i przestrzeni. Ciekawa architektura idzie w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi a ogródki i balkony, stanowią dodatkową przestrzeń wypoczynkową.

Łatwy dojazd do centrum Poznania, zapewniają połączenia komunikacji publicznej. Korzystając z własnego samochodu, także sprawnie możesz dojechać do centrum i poruszać się po całym regionie. Okolica osiedla Hawelańska może poszczycić się dużą ilością terenów zielonych, na obszarze których, wypoczynek będzie samą przyjemnością. Park Cytadela czy Dolina Warty zachęcają do pieszych oraz rowerowych aktywności.

Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 39,57 m2 do 64,72 m2. Który z nich wybierasz?

 

 

Zobacz inne mieszkania na Winogradach