Autor: Iza
20 maja, 2019Newsy

Poznaj wygodną codzienność

Kupując nowe mieszkanie w Poznaniu, postaw na inwestycję, która powstała z myślą o Twoim rzeczywistym komforcie. Jeżeli nie chcesz godzić się na kompromisy względem jakości i standardu, to sprawdź, co do zaproponowania ma osiedle Nowych Kosmonautów. Jego projekt przewiduje szereg ciekawych rozwiązań, które z pewnością ułatwią Ci codzienność.

Firma Monday Development S.A. zdecydowała się na budowę nowych mieszkań na Winogradach – dzielnicy modnej i cieszącej się dużym uznaniem. Łączy ona spokojniejszą atmosferę, z wygodną bliskością ścisłego centrum. Rozbudowana infrastruktura, zaspokoi szereg zróżnicowanych potrzeb.

Atuty lokalizacyjne inwestycji, efektownie uzupełnione zostały przez udogodnienia, znajdujące się w jej częściach wspólnych. W podziemnej kondygnacji budynków, znajduje się hala garażowa. Mieszkańcy mają także do dyspozycji komórki lokatorskie. Dla najmłodszych przewidziany został nowocześnie zaaranżowany plac zabaw. Mieszkańcy ceniący sobie aktywny tryb życia, będą mieli do dyspozycji stojaki na rowery. Aby zapewnić maksymalną wygodę i poczucie bezpieczeństwa, wjazd na posesję zostanie ograniczony szlabanem. Takie nagromadzenie atutów, nikogo nie pozostawi obojętnym. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty Osiedla Kosmonautów i przekonaj, iż została skomponowana dokładnie z myślą o Twoich potrzebach.

Planowany termin realizacji pierwszego etapu przewidziany został na IV kwartał 2019 roku. Możesz jeszcze wybierać pośród lokali o powierzchni od 38,69 m2 do 76,10 m2, w układzie od 2- do 4- pokojowym.

Zobacz inne mieszkania na Winogradach