Autor: Iza
28 marca, 2019Newsy

Poznaj zalety tej optymalnej lokalizacji

Szukasz miejsca dla siebie i rodziny? Kupując wymarzone mieszkanie myśl przyszłościowo, analizując nie tylko układ pomieszczeń i jakość wykonania ale w równym stopniu atuty lokalizacji. Znając swoje potrzeby i oczekiwania (także te, które mogą pojawić się w przyszłości) będziesz w stanie idealnie dopasować miejsce, do prowadzenia komfortowego stylu życia.

Wszyscy Ci, którzy oczekują miejskiej wygody ale jednocześnie chcieliby zachować stały kontakt z naturą, koniecznie powinni zwrócić uwagę na inwestycję o nazwie Hawelańska. Położona jest ona na poznańskich Winogradach, które charakteryzują się dużą ilością terenów zielonych a jednocześnie znajdują się w optymalnej bliskości ścisłego centrum. Dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo – usługowa zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych na co dzień udogodnień. Placówki oświatowe, obiekty sportowe, ośrodki zdrowia, restauracje czy przystanki komunikacji zbiorowej, znajdują się na wyciągnięcie ręki. Do codziennego, aktywnego wypoczynku, efektywnie zachęcają pobliskie tereny rekreacyjne, których infrastruktura pozwala uprawiać ulubione dyscypliny sportowe.

Za realizację osiedla odpowiada firma GGW Development Grynhoff, Woźny Sp.j., która umiejętnie połączyła wysoką jakość z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz nieprzeciętną estetyką. W efekcie mieszkania są wygodne, łatwe do aranżacji i zapewniają pożądany przez klientów komfort życia.

Przyjazne miejsce, które nie będzie Cię ograniczać i pozwoli prowadzić mniej śpieszny i nie narażony na nadmierny tłok tryb życia.