Autor: Iza
19 marca, 2019Newsy

Prestiżowe centrum czeka właśnie na Ciebie

RBW Starołęcka Sp. z o.o. Sp. K. to ceniony i doświadczony deweloper, który umiejętnie rozpoznaje potrzeby swoich klientów i zapewnia im maksymalnie dobrze dopasowane projekty mieszkaniowe. Nie inaczej jest także w przypadku inwestycji Garbary 32. Położona w centralnej części miasta, zapewnia wysoką jakość życia, w prestiżowym otoczeniu.

Nieruchomość stanowi uzupełnienie pierzei budynków wzdłuż ul. Garbary i doskonale nawiązuje swoim stylem do śródmiejskiej zabudowy. Okolica o przeznaczeniu mieszkalnym i usługowym, tworzy przyjazną i wygodną przestrzeń do życia. Część frontowa uzupełniona jest o oficynę niską, która została wybudowana w 1840 roku oraz oficynę wysoką, pochodzącą z 1950 roku. Każda z tych części została poddana gruntownej przebudowie, z zachowaniem niepowtarzalnego charakteru zabudowy, która uzupełniona została przez nowoczesne udogodnienia technologiczne.

Obecnie, w budynku znajduje się 36 lokali o powierzchni od 26 m2 do 100 m2. Każdy więc będzie w stanie wybrać pośród nich opcję, która w pełni dopasuje się do jego potrzeb i oczekiwań. Ponadto, na poziomie parteru, przewidziane zostały trzy lokale usługowe. W częściach wspólnych znajdzie się nowoczesna winda, komórki lokatorskie oraz rowerownia. Mieszkania parterowe w oficynach będą dodatkowo wyposażone w prywatne ogródki.

Doskonałe położenie, względem dostępu do szerokiej oferty infrastrukturalnej Poznania, pozwala prowadzić nowoczesny, wygodny, miejski styl życia. Planowany termin realizacji to IV kwartał 2020 roku.