Autor: Dopoznania.pl
16 lipca, 2021Newsy

Radosna IV – nowy budynek już w sprzedaży

Inwestycja mieszkaniowa przy ul. Radosnej w Zalasewie to kilkuetapowy projekt dewelopera Agrobex.  Do sprzedaży trafił kolejny wielorodzinny budynek, w którym znajdą się komfortowe mieszkania, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb kupujących.

Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości osiedla deweloperskiego jest spore grono zadowolonych klientów. Tak jest w przypadku Radosnej – podpoznańskiej inwestycji oferującej aktualnie wygodne mieszkania w ramach kolejnego, czwartego już, etapu budowy. Realizowane przez Agrobex osiedle w Zalasewie z roku na roku zyskuje nowych mieszkańców. Trudno się temu dziwić. Radosna IV to projekt łączący w sobie szereg zalet, na jakie zwracają uwagę kupujący, w tym: wysoką jakość, funkcjonalne rozkłady oraz dogodną lokalizację.

Deweloper uruchomił sprzedaż mieszkań z kolejnego budynku. Na nabywców czekają komfortowe „M” w układach 2- i 3-pokojowych. Warto wspomnieć o powierzchniach dodatkowych – lokale parterowe dysponować będą ogródkami i tarasami, z kolei mieszkania na piętrach zyskają balkony. Z myślą o wygodzie właścicieli, deweloper zadbał o: miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz windy.

Osiedle Radosna IV powstaje na terenie doskonale rozwiniętej gminy Swarzędz. Takie położenie gwarantuje harmonijne połącznie dobrego dostępu do niezbędnych na co dzień udogodnień i spokoju przedmieścia. W pobliżu ul. Radosnej w Zalasewie znaleźć można m.in.: sklepy, punkty usługowe, przedszkole, szkołę, klub fitness oraz przystanek autobusowy.

Nowe mieszkanie blisko Poznania? Postaw na Radosną IV! Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.