Autor: Dopoznania.pl
22 czerwca, 2020Newsy

River House II w sprzedaży – zamieszkaj w sąsiedztwie rzeki

Do sprzedaży trafił II etap inwestycji mieszkaniowe River House. Realizowany przez dewelopera RBW projekt, polecić należy klientom, poszukującym połączenia natury i miejskiej wygody.

Osiedle River House II składać się będzie z czterech budynków wielorodzinnych, które pomieszczą łącznie 48 nowych mieszkań. Klienci zainteresowani nieruchomością w tej części poznańskiego Nowego Miasta, wybierać mogą pomiędzy lokalami 2-, 3- i 4-pokojowymi mieszczącymi się w przedziale od 39 do 78 m2. Większość z nich posiada piękny widok na Wartę.

Dużą zaletą River House II jest lokalizacja. Projekt powstaje na terenie Starołęki, w miejscu gdzie rzeka jest na wyciągnięcie ręki, a bliskość centrum oraz rozwinięta infrastruktura gwarantują codzienną wygodę. W pobliżu nowych mieszkań od dewelopera RBW znaleźć można m.in. sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia czy placówki edukacyjne. Dobry dostęp do innych części Poznania gwarantuje komunikacja miejska, w pobliżu inwestycji znaleźć można przystanki tramwajowe i autobusowe.

Budowa II etapu osiedla River House wystartowała w II kwartale 2020 roku i zgodnie z planem potrwa do IV kwartału 2021 roku.