Autor: Dopoznania.pl
24 czerwca, 2021Newsy

Rodzinne domy w Lusówku

Planujesz zakup nowego domu na przedmieściach? Szukasz połączenia podmiejskiego spokoju, codziennej wygody i dobrego dojazdu do Poznania? Zamelduj się na Osiedlu Rozalin w Lusówku – rozwijanej od lat inwestycji, której jakość potwierdza coraz większe grono zadowolonych mieszkańców.

Osiedle domów jednorodzinnych Rozalin położone jest w Lusówku, znajdującym się na terenie gminy Tarnowo Podgórne. Atrakcyjna lokalizacja inwestycji pozwala odpocząć od zgiełku miasta i codziennego pędu. W pobliżu, oferowanych przez Novum Plus, domów znajduje się las oraz Jezioro Lusowskie. Całość uzupełnia kameralna, rodzinna atmosfera.

Zielone sąsiedztwo nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. W pobliżu Osiedla Rozalin w Lusówku znaleźć można niezbędne na co dzień miejsca, takie jak: sklepy, punkty usługowe czy placówki edukacyjne. Problemu nie stanowi także komunikacja z Poznaniem. Przy osiedlu zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej, która kursuje na trasie Lusówko-Poznań Ogrody.

Aktualna oferta Osiedla Rozalin w Lusówku zawiera przestronne domy parterowe, idealne dla rodzin z dziećmi. Klienci zainteresowani zakupem domu blisko Poznania wybierać mogą pomiędzy dwoma typami nieruchomości.* Warto dodać, że nabywcy mogą skorzystać z opcji wykończenia pod klucz.

  • NW-3 – dom jednorodzinny wolnostojący parterowy z działką oraz podwójnym garażem, powierzchnia 176,21 m2, układ 4-pokojowy
  • NW-4 – dom jednorodzinny wolnostojący parterowy z działką oraz garażem, powierzchnia 138,14 m2, układ 5-pokojowy

Skontaktuj się z biurem sprzedaży Novum Plus i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

*stan na 24.06.2021 r.
Zapytaj dewelopera o aktualną ofertę