Osiedle Rozalin w Lusówku


  • Lusówko, Tarnowo Podgórne, Poznań
  • Cena od: 659 000 zł
  • Liczba pokoi: 4 - 5
  • Powierzchnia: 120,14  - 176,21 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2022
Pokaż inwestycję na mapie6 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Osiedle Rozalin w Lusówku


Osiedle Rozalin z lotu ptaka

 

Galeria projektu

 

Osiedle Rozalin to nowoczesne domy zlokalizowane w Lusówku pod Poznaniem. Oferta sprzedaży obejmuje różne rodzaje budynków, które łączy jednolita stylistyka, nadająca całości eleganckiego charakteru. Inwestycja ta zadowoli wszystkich, którzy cenią spokój i kameralną, rodzinną atmosferę.

Oferta osiedla Nowy Rozalin obejmuje:

DOMY – nowoczesne domy parterowe z poddaszem o powierzchniach od 120 do 176 m2; duże działki, na którym zagospodarować można prywatny zielony ogródek

Osiedle Rozalin jest w pełni zurbanizowane i pochwalić się może kompletną infrastrukturą. Oferowane lokale podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Dodatkowo posiadają one ogrzewanie gazowe oraz dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. Na uwagę zasługuje także ponadstandardowe wykończenie budynków obejmujące m.in.: podjazd, płot oraz bramę. Osiedle Rozalin w Lusówku to idealne połączenie wysokiej jakości, funkcjonalnych rozwiązań oraz starannego wykonania. Dodając do tego atrakcyjną cenę otrzymujemy ofertę, obok której trudno przejść obojętnie. Za metr kwadratowy nowych czterech kątów trzeba zapłacić tu od 5 264 zł.

W trosce o komfort mieszkańców, deweloper pomyślał także o wybrukowanej drodze, oświetleniu, chodnikach oraz dużym placu zabaw ulokowanym w centralnej części osiedla.

LOKALIZACJA
Osiedle Rozalin polecić należy wszystkim, którzy poszukują własnej oazy spokoju i jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępu do dużego miasta i licznych udogodnień. Inwestycja położona jest na terenie jednej z najbogatszych gmin w Polsce – Tarnowo Podgórne. Lokalizacja ta zapewnia optymalne warunki do życia i dostęp wszystkich niezbędnych na co dzień punktów. Na wyciągnięcie ręki są tu sklepy, usługi, placówki medyczne czy ośrodki sportowe. Ponadto w niewielkiej odległości od Osiedla Rozalin działają szkoły i przedszkola, co z pewnością podniesie komfort życia rodzin z dziećmi.

Okolica ta posiada również drugie, zielone oblicze. Właściciele nowych domów w Tarnowie Podgórnym będą mogli cieszyć się bliskością lasu, jeziora oraz innych terenów rekreacyjnych. Tak wyjątkowe sąsiedztwo pozwoli wpisać mieszkańcom relaks na świeżym w stały rozkład dnia.

Jeżeli chcesz zamieszkać z dala od spalin oraz zgiełku miasta i nie chcesz przy tym rezygnować z licznych wygód, osiedle dewelopera Novum okaże się idealnym wyborem.

Handel
Zakup zrobić można m.in. w: sklepie spożywczym ABC, Lewiatanie, sklepie spożywczym u Romka czy w markecie Dino.

Usługi
Mieszkańcy Osiedla Rozalin skorzystać mogą z punktów gastronomicznych, takich jak: Włoska Robota, Restauracja Leśny Zakątek, Stara Wozownia.

Komunikacja
Miejscowość Lusówko położona jest pomiędzy trzema ciągami komunikacyjnymi – drogą krajową 92, drogą szybkiego ruchu S11 i autostradą A2. Dzięki temu mieszkańcy liczyć mogą na sprawny dojazd do Poznania. Osoby korzystające z publicznego transportu skorzystać mogą z linii 821 lub linii 811. Obydwa autobusy dojeżdżają do pętli Poznań Ogrodu.

Opieka medyczna
Właściciele nowych domów na Osiedlu Rozalin korzystać mogą z Apteki w Lusówku, Apteki Morskiej. Ponadto w okolicy znajduje się przychodnia lekarzy rodzinnych TOPMED.

Edukacja
W pobliżu Osiedla Rozalin działają placówki edukacyjne, co czyni z Osiedla Rozalin miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. W okolicy znaleźć można m.in.: Przedszkole Na Zielonym Wzgórzu, Prywatną Szkołę Podstawową Kuźnia Talentów, Szkołę Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku.

Sport i rekreacja
Jedną z największych zalet tej lokalizacji jest sąsiedztwo Jeziora Lusowskiego. Rozległa plaża i zaplecze rekreacyjne pozwolą na codzienny relaks na świeżym powietrzu. Okoliczny las umożliwi wycieczki rowerowe, piesze czy nordic walking. Ponadto na terenie gminy Tarnowo Podgórne znaleźć można Aquapark Tarnowskie Termy.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Rozalin w Lusówku


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperOsiedle Rozalin w Lusówku - Novum Plus
Osiedle Rozalin w Lusówku
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatLusówko

Data zakończeniaII kwartał 2022
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia120,14  - 176,21 m2
Liczba pokoi4 - 5

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
47_PS1D123,67 m24 pok.ParterBrak danych659 000 zł
5 329 zł/m2
rzut
49_PS1D123,67 m24 pok.ParterBrak danych659 000 zł
5 329 zł/m2
rzut
99_NW-3D176,21 m24 pok.ParterBrak danych1 012 500 zł
5 264 zł/m2
rzut
108_NW-4D138,14 m25 pok.ParterBrak danych768 000 zł
5 560 zł/m2
rzut
110_NW-3D176,21 m24 pok.ParterBrak danych927 600 zł
5 264 zł/m2
rzut
100_NW-1/ZD120,14 m24 pok.ParterBrak danych784 000 zł
6 526 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Infrastruktura

szkoła, przedszkole

Otoczenie

ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, apteka, miejsca kultury i rozrywki, kościół

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania, Domy

Dystans od centrum miasta

powyżej 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Rozalin w Lusówku

ul. Agawy 3, Lusówko

516 06 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Osiedle Rozalin w Lusówku - Novum Plus