Osiedle Rozalin w Lusówku


  • Lusówko, Tarnowo Podgórne, Poznań
  • Cena od: 565 000 zł
  • Liczba pokoi: 4 - 5
  • Powierzchnia: 106,93  - 241,45 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2022
Pokaż inwestycję na mapie6 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Osiedle Rozalin w Lusówku


Osiedle Rozalin z lotu ptaka

 

Galeria projektu

 

Osiedle Rozalin to nowoczesne domy zlokalizowane w Lusówku pod Poznaniem. Oferta sprzedaży obejmuje różne rodzaje budynków, które łączy jednolita stylistyka, nadająca całości eleganckiego charakteru. Inwestycja ta zadowoli wszystkich, którzy cenią spokój i kameralną, rodzinną atmosferę.

Oferta osiedla Nowy Rozalin obejmuje:

DOMY – nowoczesne domy parterowe z poddaszem o powierzchniach od 120 do 176 m2; duże działki, na którym zagospodarować można prywatny zielony ogródek

Osiedle Rozalin jest w pełni zurbanizowane i pochwalić się może kompletną infrastrukturą. Oferowane lokale podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Dodatkowo posiadają one ogrzewanie gazowe oraz dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. Na uwagę zasługuje także ponadstandardowe wykończenie budynków obejmujące m.in.: podjazd, płot oraz bramę. Osiedle Rozalin w Lusówku to idealne połączenie wysokiej jakości, funkcjonalnych rozwiązań oraz starannego wykonania. Dodając do tego atrakcyjną cenę otrzymujemy ofertę, obok której trudno przejść obojętnie. Za metr kwadratowy nowych czterech kątów trzeba zapłacić tu od 5 264 zł.

W trosce o komfort mieszkańców, deweloper pomyślał także o wybrukowanej drodze, oświetleniu, chodnikach oraz dużym placu zabaw ulokowanym w centralnej części osiedla.

LOKALIZACJA
Osiedle Rozalin polecić należy wszystkim, którzy poszukują własnej oazy spokoju i jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępu do dużego miasta i licznych udogodnień. Inwestycja położona jest na terenie jednej z najbogatszych gmin w Polsce – Tarnowo Podgórne. Lokalizacja ta zapewnia optymalne warunki do życia i dostęp wszystkich niezbędnych na co dzień punktów. Na wyciągnięcie ręki są tu sklepy, usługi, placówki medyczne czy ośrodki sportowe. Ponadto w niewielkiej odległości od Osiedla Rozalin działają szkoły i przedszkola, co z pewnością podniesie komfort życia rodzin z dziećmi.

Okolica ta posiada również drugie, zielone oblicze. Właściciele nowych domów w Tarnowie Podgórnym będą mogli cieszyć się bliskością lasu, jeziora oraz innych terenów rekreacyjnych. Tak wyjątkowe sąsiedztwo pozwoli wpisać mieszkańcom relaks na świeżym w stały rozkład dnia.

Jeżeli chcesz zamieszkać z dala od spalin oraz zgiełku miasta i nie chcesz przy tym rezygnować z licznych wygód, osiedle dewelopera Novum okaże się idealnym wyborem.

Handel
Zakup zrobić można m.in. w: sklepie spożywczym ABC, Lewiatanie, sklepie spożywczym u Romka czy w markecie Dino.

Usługi
Mieszkańcy Osiedla Rozalin skorzystać mogą z punktów gastronomicznych, takich jak: Włoska Robota, Restauracja Leśny Zakątek, Stara Wozownia.

Komunikacja
Miejscowość Lusówko położona jest pomiędzy trzema ciągami komunikacyjnymi – drogą krajową 92, drogą szybkiego ruchu S11 i autostradą A2. Dzięki temu mieszkańcy liczyć mogą na sprawny dojazd do Poznania. Osoby korzystające z publicznego transportu skorzystać mogą z linii 821 lub linii 811. Obydwa autobusy dojeżdżają do pętli Poznań Ogrodu.

Opieka medyczna
Właściciele nowych domów na Osiedlu Rozalin korzystać mogą z Apteki w Lusówku, Apteki Morskiej. Ponadto w okolicy znajduje się przychodnia lekarzy rodzinnych TOPMED.

Edukacja
W pobliżu Osiedla Rozalin działają placówki edukacyjne, co czyni z Osiedla Rozalin miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. W okolicy znaleźć można m.in.: Przedszkole Na Zielonym Wzgórzu, Prywatną Szkołę Podstawową Kuźnia Talentów, Szkołę Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku.

Sport i rekreacja
Jedną z największych zalet tej lokalizacji jest sąsiedztwo Jeziora Lusowskiego. Rozległa plaża i zaplecze rekreacyjne pozwolą na codzienny relaks na świeżym powietrzu. Okoliczny las umożliwi wycieczki rowerowe, piesze czy nordic walking. Ponadto na terenie gminy Tarnowo Podgórne znaleźć można Aquapark Tarnowskie Termy.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Rozalin w Lusówku


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperOsiedle Rozalin w Lusówku - Novum Plus
Osiedle Rozalin w Lusówku
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatLusówko

Data zakończeniaII kwartał 2022
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia106,93  - 241,45 m2
Liczba pokoi4 - 5

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
201_B-3D106,93 m24 pok.ParterBrak danych565 000 zł
5 284 zł/m2
rzut
90_NW-4D138,14 m25 pok.ParterBrak danych1 175 000 zł
8 506 zł/m2
rzut
99_NW-3D176,21 m24 pok.ParterBrak danych1 059 000 zł
6 010 zł/m2
rzut
117_NW-4D138,14 m25 pok.ParterBrak danych845 000 zł
6 117 zł/m2
rzut
17_NW-3/ZD241,45 m25 pok.ParterBrak danych1 469 000 zł
6 084 zł/m2
rzut
19_NW-3/ZD241,45 m25 pok.ParterBrak danych1 199 000 zł
4 966 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Infrastruktura

szkoła, przedszkole

Otoczenie

ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, apteka, miejsca kultury i rozrywki, kościół

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania, Domy

Dystans od centrum miasta

powyżej 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Rozalin w Lusówku

ul. Agawy 3, Lusówko

516 06 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Osiedle Rozalin w Lusówku - Novum Plus