Autor: Klaudia
7 czerwca, 2019Newsy

Rodzinne Podolany – inwestycja łącząca miasto i zieleń

Rodzinne Podolany to wyjątkowy punkt na mapie poznańskich nieruchomości. Połączenie atrakcyjnej lokalizacji i ciekawej architektury przekłada się na spore zainteresowanie ze strony klientów. Jeżeli poszukujesz wygody, zielonej okolicy i bliskości miasta – trafiłeś pod właściwy adres. 

Realizowane przez Sky Investments osiedle zlokalizowane jest w północno-zachodniej części miasta, między zielonym Strzeszynem, a ścisłym centrum Poznania. – W najbliższej okolicy nie brakuje ścieżek rowerowych, terenów rekreacyjnych i sportowych – wymienia Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky Investments - Wystarczy również kilka chwil, aby dotrzeć nad Rusałkę lub Jezioro Strzeszyńskie. Inwestycja przyciąga dobrze rozwiniętą infrastrukturą - zakupy, trening w fitness klubie, wspólny obiad w ulubionej restauracji – te wszystkie atrakcje nasi klienci będą mieć na wyciągnięcie ręki. Rodziców dodatkowo ucieszy fakt, że w niedalekiej odległości od osiedla funkcjonuje kilkanaście placówek edukacyjnych – mówi Agnieszka Jałoszyńska.

Kolejną zaletą posiadania nowego mieszkania na Podolanach jest wygodny dostęp do komunikacji miejskiej. Wystarczą dwie minuty spaceru, aby skorzystać z przystanku autobusowego oraz głównych tras regionu. Niedaleko znajduje się trasa nr 92, z której można łatwo wjechać na trasę S11, czy autostradę A2.

Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości w inwestycji Rodzinne Podolany wybierać mogą pomiędzy domami o powierzchni 76 i 79 m2 w układzie 4-pokojowym. Do każdego z nich przynależy okazały taras na dachy, poddaje, ogródek oraz miejsce postojowe. Nie zabraknie także elementów małej architektury, takich jak: drogi wewnętrzne, oświetlenie, chodniki oraz zielony skwer.