7 czerwca, 2018Strona główna

Saperska30 zaprasza na Dzień Rodzinny

Planujesz zakup wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Poszukujesz okazji cenowych? Zarezerwuj czas w najbliższą sobotę, tj. 9 czerwca i odwiedź inwestycję Saperska30!

Planujesz zakup wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Poszukujesz okazji cenowych? Zarezerwuj czas w najbliższą sobotę, tj. 9 czerwca i odwiedź inwestycję Saperska30!

OKRE Development zaprasza na Dzień Rodzinny, podczas którego będzie można skorzytsać z niedostępnych na co dzień promocji. W ofercie specjalnej znalazło się 9 wybranych mieszkań. Oferowane lokale mieszczą się w przedziale od 70,19 do 76,65 m2. Powierzchnie te doskonale sprawdzą się w przypadku rodzin oraz wszystkich, którzy potrzebują wygodnego, przestronnego wnętrza. W programie imperezy przewidziano również warsztaty i animacje dla najmłodszych gości. Ponadto wszyscy uczestnicy będą mogli umilić sobie dzień lodami naturalnym. Pamiętajcie o płaskim obuwiu!

W ramach inwestycji Saperska30 oddanych zostanie łącznie 126 funkcjonalnych mieszkań. Wszystkie lokale posiadać będą powierzchnie dodatkowe w postaci balkonu, tarasu lub ogródka. Deweloper pomyślał także o podziemnej hali garażowej ze 191 miejscami postojowymi. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie również zielony dziedziniec z przestrzenią piknikową oraz placem zabaw. Zgodnie z planem nabywcy odbiorą klucze w III kwartale 2019 roku.

Jedną z największych zalet proponowanej inwestycji jest lokalizacja. Poznańska Wilda zyskuje coraz większe uznanie klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Dzielnica oferuje bardzo atrakcyjne połączenie dobrego dostępu do centrum miasta z bliskością terenów zielonych, dzięki którym można oderwać się od codziennego zgiełku.

Dzień Rodzinny Saperska30
9 czerwca 2018 r. (sobota), godz. 12.00