Autor: Iza
12 kwietnia, 2019Newsy

Spokój i elegancja wyznaczą Twoją codzienność

Nosisz się z zamiarem zakupu nowego mieszkania w Poznaniu? Jeżeli dobra lokalizacja, elegancka architektura i wysoka jakość są dla Ciebie priorytetem, to koniecznie sprawdź, co do zaoferowania ma osiedle Karpia 22. To niezwykle przyjazne miejsce, które może na nowo wyznaczyć wysokie standardy Twojego życia.

Za realizację projektu odpowiada deweloper RED Co., który zdecydował się na budowę osiedla na spokojniejszych ale równie wygodnych Naramowicach. Dzielnica ta przeżywa prawdziwy rozkwit, co przejawia się nie tylko mnogością inwestycji mieszkaniowych ale przede wszystkim znaczącym rozrostem szeroko pojętej infrastruktury. Wykorzystaj jej potencjał, dla zbudowania swojego, lepszego jutra.

Karpia 22 to oaza spokoju i elegancji. Mieszkania posiadają duże balkony a części wspólne, pełne zieleni i elementów małej architektury, efektownie uzupełniają całość. W kondygnacji podziemnej znajdują się hale garażowe a każdy poziom budynku, obsługiwany jest przez cichobieżne windy. Projekt inwestycji powstał głównie z myślą o osobach poszukujących spokoju i znakomicie wpisuje się w niepowtarzalny charakter dzielnicy. Jeżeli nosisz się z zamiarem zakupu nowego mieszkania na Naramowicach, to doskonale trafiłeś. W aktualnej ofercie sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 40,03 m2 do 63,90 m2, w najpopularniejszym układzie 2- lub 3- pokojowym. Planowany termin ukończenia ich realizacji to IV kwartał 2019 roku. Jesteś gotowy na zmiany?

Zobacz inne nowe mieszkania na Naramowicach w Poznaniu