Autor: Dopoznania.pl
2 listopada, 2022Newsy

Sprawdź mieszkania na JA_SIELSKIEJ

Planując zakup mieszkania na Podolanach, warto sprawdzić najnowszą ofertę inwestycji JA_SIELSKA, zwłaszcza że niedawno do sprzedaży trafił najnowszy, III etap projektu, obejmujący 3 nowoczesne, pięciokondygnacyjne budynki, w których rozlokowano 124 mieszkania.

Pośród lokali znaleźć można kompaktowe kawalerki, idealne dla osób młodych, które dopiero niedawno rozpoczęły samodzielne życie w wielkim mieście. Nie zabraknie również 2- i 3-pokojowych „M”, idealnych dla rodzin, oraz 4-pokojowych apartamentów, w których można wydzielić kolejne pomieszczenia. Zwieńczeniem oferty są 5-pokojowe lokale z antresolą, odpowiednie dla osób, które lubią przestrzeń. Metraże wszystkich mieszkań mieszczą się w przedziale od 26 do 105 m2, a ich przemyślane układy sprawiają, że każdy m2 jest w 100% wykorzystany. Do każdego z lokali przynależeć będą balkony i ogródki, zaś najwyżej usytuowane „M” będą miały dostęp do tarasów.

Dużym plusem dla przyszłych mieszkańców jest wykorzystanie technologii modułowej Pekabex. Dzięki temu elewacje są bardziej wytrzymałe i posiadają bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Tym samym znacząco zmniejszają się koszty ogrzewania mieszkań, jak i również umniejsza to wydatki na fundusz remontowy.