17 sierpnia, 2015Newsy

Sprawdzona inwestycja z licznymi walorami

Osiedle Pod Plantami cieszy się bardzo dużą popularnością wśród osób poszukujących wygodnego i atrakcyjnego architektonicznie lokum w sercu Wielkopolski. Do tej pory, inwestor Wechta oddał do użytku pięć budynków, które swą formą nawiązują do otaczającej je zabudowy jednorodzinnej.

Osiedle Pod Platanami cieszy się bardzo dużą popularnością wśród osób poszukujących wygodnego i atrakcyjnego architektonicznie lokum w sercu Wielkopolski. Do tej pory, inwestor Wechta oddał do użytku pięć budynków, które swą formą nawiązują do otaczającej je zabudowy jednorodzinnej (inne inwestycje dewelopera).

Czym osiedle to wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert?

- Po pierwsze, oferuje praktyczne rozwiązania, zarówno w zakresie zaprojektowania funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej, jak i tworzenia udogodnień dla lokatorów, np. w postaci podziemnego parkingu wielostanowiskowego.

- Po drugie, inwestycję cechują charakterystyczne detale elewacyjne, doskonale wkomponowane w prostą formę budynków.

- Po trzecie, osiedle Pod Platanami zaopatrzono w nowocześnie wyposażony plac zabaw, który zapewni, dzieciom w różnym wieku, bezpieczną i atrakcyjną rozrywkę.

- Po czwarte, warto zwrócić uwagę na dużą ilość zieleni znajdującą się na terenie inwestycji. Wpływa bowiem pozytywnie na mieszkańców, umożliwiając im odpoczynek po ciężkim dniu, oraz znakomicie zagospodarowuje części wspólne.

Warto również zaznaczyć, że nieruchomość jest ogrodzona i objęta systemem ochrony. Jeżeli chciałbyś zamieszkać w tak doskonale zaprojektowanym miejscu, już dziś zapoznaj się ze specjalną ofertą kupna mieszkań w budynku nr 6.

Zobacz inne inwestycje na Wildzie.