12 lutego, 2019Strona główna

Super promocja! Mieszkania już od 330 000 złotych. Sprawdź to!

Obszerne, pomysłowo zaprojektowane mieszkania z ogródkiem, zlokalizowane w kameralnych budynkach, dających poczucie prywatności i bezpieczeństwa – czy nie tego właśnie poszukujesz dla swoich najbliższych? Teraz, możesz zagwarantować im komfort życia w spokojnej i wygodnej okolicy, ciesząc się jednocześnie przystępną ceną. Ceny na Osiedlu Zmysłowo – Mieszkania rozpoczynają się już od 330 000 złotych. Czas na realizację marzeń nadszedł właśnie teraz!

Inwestycja położona jest w zacisznej, pełnej zieleni okolicy, której nie brak niezbędnej infrastruktury, pozwalającej prowadzić komfortowy tryb życia. Poznań jest oddalony o zaledwie 20 km, w związku z czym, jego wielkomiejskie udogodnienia, także są na wyciągnięcie ręki.

Deweloper Kares realizuje swoją inwestycję w tej okolicy, głównie ze względu na spokojniejszy, dający wytchnienie charakter, wynikający między innymi z bezpośredniego sąsiedztwa obszernych terenów rekreacyjnych o powierzchni 15 ha.

Za cenę niewielkiego mieszkania w zatłoczonym centrum Poznania, możesz mieć wygodne lokum w spokojniejszej i pełnej zieleni okolicy, która będzie dawać wytchnienie. Powierzchnia dostępnych jeszcze nieruchomości waha się od 86 m2 do 105 m2. Są to lokale dwukondygnacyjne, z dodatkowym poddaszem, pozwalającym na łatwe przystosowanie go do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Sprawdź szczegóły, zapoznaj się z układem poszczególnych kondygnacji i przekonaj, jak swobodnie będzie czuć się Twoja rodzina, dysponując takimi warunkami.

Zobacz inne inwestycje w gminie Rokietnica.