Autor: Klaudia
30 kwietnia, 2019Newsy

Teraz Twój ruch!

Szukasz nowoczesnej szeregówki, położonej w lokalizacji, w której niczego nie będzie Ci brakować? Możesz zakończyć przeszukiwanie ofert – to czego pożądasz, znajduje się na osiedlu Zielone Kamionki III. Miejsce niebanalne, oparte na sprawdzonych rozwiązaniach ale jednocześnie cieszące oczy przyjazną i estetyczną architekturą. Atuty te nie umknęły uwadze innych, wymagających klientów i spowodowały, iż przeważająca większość domów została już kupiona bądź zarezerwowana.

Ale bez obaw, masz jeszcze szansę, by dołączyć do tej społeczności, decydując się na zakup ostatniej nieruchomości, dostępnej na osiedlu, realizowanym przez Tefra House Sp. z o.o. Sp.k. W ramach sprzedaży omawianego etapu, wolny pozostaje dom C1, o powierzchni 100,69 m2 z ogrodem wielkości 130 m2. Nowatorski projekt pozwala na wygospodarowanie od 3 do nawet 5 ustawnych i dobrze doświetlonych pokoi. Dodatkowym udogodnieniem jest system inteligentnego domu Fibaro, za pomocą którego możesz zdalnie sterować wieloma parametrami wyposażenia i kontrolować zużycie energii bądź zabezpieczać się przed zalaniem. Cena domu wynosi 389 000 złotych. Biorąc pod uwagę jego wysoką jakość, optymalną wielkość i staranne wykonanie, jest to oferta o dużej konkurencyjności.

Pomyśl, jak komfortowo może przebiegać wypoczynek w eleganckim i wygodnie wyposażonym segmencie, oferującym miejsca postojowe przed budynkiem oraz prywatny ogród. Części wspólne inwestycji także zostały starannie zaprojektowane, by osiedle Zielone Kamionki III odpowiednio komponowało się w spójną całość z wcześniejszymi etapami inwestycji.

Sprawdź oferty nowych mieszkań w Kamionkach pod Poznaniem