Autor: Dopoznania.pl
11 października, 2021Newsy

Trwa budowa nowego osiedla w Plewiskach

Planujesz zakup nowego mieszkania blisko Poznania? Cenisz spokój przedmieścia, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z codziennej wygody i dobrego dostępu do dużego miasta? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Osiedle Plewianka – nowa propozycja firmy Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o.

Oferowana inwestycja powstaje przy ul. Mokrej w Plewiskach k. Poznania. Projekt został bardzo pozytywnie odebrany przez klientów rynku pierwotnego nieruchomości – już ponad 50% mieszkań znalazło swoich nabywców. Co przesądza o atrakcyjności Osiedla Plewianka?

Zacznijmy od szerokiego wyboru mieszkań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. W ramach I etapu nowego osiedla pod Poznaniem wybudowane zostaną 3 budynki dwukondygnacyjne, w których znajdą się komfortowe lokale 1-, 2- i 3-pokojowe, mieszczące się w przedziale od 35 do 58 m2. Właściciele mieszkań parterowych zyskają ogródki (do 120 m2!), z kolei pozostałe „M” posiadać będę funkcjonalne balkony.

Mówiąc o zaletach Osiedla Plewianka nie można zapomnieć o dogodnej lokalizacji. W okolicy inwestycji działają niezbędne na co dzień punkty, takie jak: sklepy, usługi czy placówki edukacyjne. Problemu nie stanowi także komunikacja z oddalonym o 5 minut Poznaniem. Niezmotoryzowani mieszkańcy skorzystać mogą z komfortowego połączenia PKP.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o. i wybierz nowe mieszkanie blisko Poznania!