Autor: Dopoznania.pl
12 listopada, 2020Newsy

VI etap Osiedla Grafitowego w sprzedaży!

Planujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Poznania? Zależy Ci na komfortowej lokalizacji, łączącej w sobie podmiejski spokój z dostępem do wszelkich udogodnień? Zamelduj się na Osiedlu Grafitowym w Skórzewie! Aktualnie deweloper Lepiko prowadzi sprzedaż kolejnego, szóstego już etapu inwestycji.

Osiedle Grafitowe to znana i doceniana przez klientów propozycja. Projekt powstaje w podpoznańskim Skórzewie, miejscowości wyróżniającej się bogatym zapleczem handlowo-usługowym. W pobliżu oferowanej inwestycji znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień – sklepy, usługi, siłownię, lokale gastronomiczne i wiele więcej. Dużą zaletą są także działające w okolicy przedszkola i szkoły. Problemu nie stanowi również komunikacja z Poznaniem. Mieszkańcy wybrać mogą autobus lub linie tramwajowe odjeżdżające z pobliskiej pętli Junikowo.

Przyjrzyjmy się bliżej aktualnej ofercie dewelopera. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania w Skórzewie wybierać mogą pomiędzy lokalami w układach 3-pokojowych o powierzchni od 60,07 do 68,48 m2. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, deweloper zadbał o komórki lokatorskie oraz dużą ilość miejsc postojowych.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nieruchomość pod Poznaniem, spełniającą wszystkie Twoje potrzeby.