Autor: Dopoznania.pl
16 lipca, 2020Newsy

Weekend gorących cen na Nowych Kosmonautów

Planujesz zakup nowego mieszkania na Winogradach i szukasz najlepszej okazji? Doskonale się składa! Nadchodzi weekend gorących cen na osiedlu Nowych Kosmonautów. Letnia oferta specjalna obejmuje dziesięć wybranych lokali, a rabaty sięgać będą nawet 20 tys. zł. Zarezerwuj czas w dniach 17 i 18 lipca i zarezerwuj lokal na preferencyjnych warunkach.

Realizacja osiedla Nowych Kosmonautów jest już na finiszu. Dwa z trzech budynków zostały już przekazane do użytku. Zakończenie trzeciego nastąpi jeszcze tego lata. Z tej okazji, deweloper przygotował ofertę specjalną – Weekend gorących cen to nie lada okazja by kupić własne M ze sporym rabatem.  Dla zainteresowanych lokalami na osiedlu Nowych Kosmonautów przygotowaliśmy dziesięć mieszkań w specjalnej cenie z upustami sięgającymi nawet 20 tys. zł. Ponieważ to wyjątkowo gorąca, letnia oferta, klienci mają tylko 2 dni na decyzję – mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Monday Development.

Inwestycja przy ul. Serbskiej/Naramowickiej cieszy się sporym zainteresowaniem nabywców i blisko 90% gotowych lokali znalazło już swoich właścicieli. Wśród ostatnich dostępnych ofert znaleźć można lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Warto też dodać, że deweloper oferuje pomoc architekta oraz profesjonalnej firmy w celu urządzenia mieszkania pod klucz w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dużą zaletą nowego osiedla na Winogradach jest także lokalizacja. Tu wszystko jest pod ręką! W sąsiedztwie mieszkań od dewelopera Monday Development znaleźć można sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia, lokale gastronomiczne oraz placówki edukacyjne. Ponadto w okolicy położony jest Park Gagarina i Park Cytadela. Całość dopełnia sprawna komunikacja z centrum Poznania.