Autor: Iza
19 czerwca, 2019Newsy

Wykorzystaj potencjał dogodnej lokalizacji

Osiedle nad Łowiskiem to wymarzone miejsce do prowadzenia podmiejskiego, wygodnego i dającego wytchnienie stylu życia. Komfortowe domy, oferujące duże poczucie prywatności, perfekcyjnie komponują się z otaczającą je okolicą. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i kup nowy dom pod Poznaniem dla swojej rodziny!

Inwestycja realizowana jest przez dewelopera Darom Sp. z o.o., który szczególnie starannie podchodzi nie tylko do jakości wykończenia budynków ale także lokalizacji, w której ich przyszli mieszkańcy będą czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Wybierając Osiedle nad Łowiskiem, będziesz mógł zamieszkać w domu typu bliźniak, o powierzchni od 111,6 m2 do 113,4 m2. Spokojna okolica, pełna terenów zielonych, zapewnia to co najlepsze w podmiejskim stylu życia. Szybki dojazd do Poznania, gwarantuje stały kontakt z wielkomiejską infrastrukturą o niezliczonych punktach usługowych, handlowych czy kulturalnych. Bliskość trasy A2 oraz S11 daje alternatywne możliwości poruszania się po całym regionie.

Jednocześnie większość codziennych potrzeb całej rodziny, zaspokoisz korzystając z okolicznej infrastruktury. Łatwy dostęp do przedszkola i szkoły, szczególnie zadowoli młode rodziny, które cenią sobie możliwość sprawnego i bezpiecznego odprowadzania dzieci na zajęcia. Malownicze tereny zielone, skutecznie zachęcać będą do aktywnego wypoczynku i relaksu w bezpośrednim kontakcie z naturą. Infrastruktura rekreacyjna, w jaką zostały wyposażone, pozwala uprawiać różne dyscypliny sportu.

 

 

Zobacz inne mieszkania w Kleszczewie