31 marca, 2014Newsy

Za Cytadelą – wciąż duży wybór mieszkań

Osoby, które szukają atrakcyjnej lokalizacji, powinny sprawdzić mieszkania znajdujące się w ofercie dewelopera Wechta. Inwestycja Za Cytadelą to duży apartamentowiec o bardzo ciekawych i zróżnicowanych wnętrzach – metraże wynoszą od 28 do 84 m2.

Osoby, które szukają atrakcyjnej lokalizacji, powinny sprawdzić mieszkania znajdujące się w ofercie dewelopera Wechta. Inwestycja Za Cytadelą to duży apartamentowiec o bardzo ciekawych i zróżnicowanych wnętrzach – metraże wynoszą od 28 do 84 m2. Swoje wymarzone cztery kąty znajdą nie tylko rodziny, ale i również osoby, poszukujące czegoś mniejszego. Kompaktowe kawalerki, przestronne 2- oraz 3-pokojowe apartamenty z dużymi balkonami to wyróżniki tego osiedla. Nie wspominając o samej lokalizacji, która przyciąga amatorów miejskich rozrywek i malowniczych terenów najpopularniejszego parku Poznania.

Za Cytadelą to przede wszystkim bardzo luksusowy apartamentowiec. Przyszli mieszkańcy będą mogli przekonać się nie tylko o jego komforcie, ale i bezpieczeństwie. Wszystko za sprawą ochrony i stałego monitoringu. Dodatkowo osiedle jest zamknięte, a dostęp do niego mają tylko mieszkańcy lub ich goście. Najniższa cena wynosi 7549 zł brutto/m2. Wechta sprzedaje apartamenty w stanie deweloperskim, jednak istnieje możliwość dodatkowego wykończenia ich pod klucz. Sprawdź inne inwestycje dewelopera.

Zobacz inne inwestycje na Starym Mieście.