Autor: Dopoznania.pl
23 czerwca, 2020Newsy

Zamelduj się na Osiedlu Park Chopina w Łomiankach

Planujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Warszawy? Sprawdź ofertę II etapu Osiedla Park Chopina w Łomiankach. Lokale zostaną oddane do użytku w II kwartale 2021 roku.

Oferowana przez dewelopera Sławbud inwestycja spełni oczekiwania zróżnicowanych grup nabywców. W puli dostępnych lokali znaleźć można atrakcyjne „M” w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Najmniejsze z nich liczą 28,56 m2, a dla najbardziej wymagających klientów zaplanowano dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 96 m2. Miłośnikom relaksu na świeżym powietrzy polecić należy parterowe mieszkania z ogródkami, których metraż dochodzi do 121 m2. Z kolei lokale rozmieszczone na ostatniej kondygnacji zyskają antresole.  

Jednym z atutów inwestycji dewelopera Sławbud jest lokalizacja. Osiedle Park Chopina powstaje w Łomiankach przy al. Chopina/ul. Armii Poznań – miejscu łączącym w sobie bliskość natury oraz dostęp do niezbędnych udogodnień.

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego balansu pomiędzy życiem w mieście, a spokojem i zielenią trafiłeś pod właściwy adres! Skontaktuj się z deweloperem i zamieszkaj w pobliżu Puszczy Kampinoskiej