Autor: Iza
22 lutego, 2019Newsy

Zamieszkaj bliżej natury

Stały pośpiech, stres i codzienna rutyna spowodowały, że czujesz nadmierne zmęczenie? Zapewnij sobie i najbliższym warunki do odpowiedniego wypoczynku i zamieszkaj w zgodzie z naturą. Na Osiedlu Koninko będzie to łatwiejsze, niż Ci się wydaje.

Koninko to niewielka miejscowość w popularnej, podpoznańskiej gminie Kórnik, która pozwala zapomnieć o miejskim zgiełku. To właśnie tutaj, w spokoju i wysokim poczuciu bezpieczeństwa, możesz się cieszyć aktywnym wypoczynkiem, korzystając z licznych atrakcji turystycznych oraz krajoznawczych, jakie ma do zaoferowania okolica.

Nie musisz się także martwić o dostęp do niezbędnych na co dzień udogodnień. Większość potrzebnej infrastruktury znajdziesz na terenie gminy, zaś do centrum Poznania dojedziesz w zaledwie 15 minut. Nic, co istotne nie umknie Twojej uwadze.

Okolica będzie skutecznie zachęcała do codziennej aktywności. Przestrzeń pełna zieleni pozwoli wypoczywać w gronie rodzinnym, ciesząc się spokojem i kojącą zmysły naturą. Przekonaj się, że utrzymanie zdrowego stylu życia jest prostsze, niż może się wydawać.

Deweloper Novaform Polska Sp. z o.o. połączył atuty tej lokalizacji z niebanalną architekturą i wysoką jakością, które tworzą przestrzeń, poszukiwaną przez współczesnych klientów. Dostępne jeszcze domy w zabudowie szeregowej, posiadają powierzchnię od 56,63 m2 do 109,60 m2, w układzie od 3- do 6- pokojowym.